Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan vagyok kiakadva vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok kiakadva vagy nincs igazam?

Figyelt kérdés
A barátnőm elutazott nyaralni két hétre és azóta sokkal kevesebbet beszélünk a neten, mint amikor még majdnem minden nap találkoztunk, pedig szerintem többet kellene. Már több, mint egy hete nem láttam és kb. háromszor beszéltünk neten, akkor is csak rövid időre. Én megértem, hogy más dolga van,meg jól érzi magát, de szerintem ennyi időt szánhatna rám. Főleg ha a netezésre is tud...Meg beéri annyival, hogy odavetünk egymásnak pár sort és ennyi, nem akarná a hangom hallani vagy valami? Néha dühömben azt érzem, hogy nem is hozzám való, találnék nála sokkal jobbat, de szeretem...
2013. aug. 14. 20:31
 1/9 Pendulum92 ***** válasza:

"De szeretem"


De sok szenvedés okozója ez a gondolat.

2013. aug. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, valamilyen szinten igazad van, de a végén az a De szeretem az
2013. aug. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De nem is hiányzom neki? Nem is érdekli, hogy milyen volt a napom vagy valami?
2013. aug. 14. 20:40
 4/9 anonim ***** válasza:
ennyit igazán kibírhatnál nélküle...
2013. aug. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó, kibirom, csak rosszul esik, hogy ennyire nem érdeklem jelenleg...
2013. aug. 14. 20:42
 6/9 anonim ***** válasza:
A nyaralás a kikapcsolódásról szól.Majd megkérdezi,ha hazaért.
2013. aug. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igazatok van, nekem is ezt kéne tennem, kikapcsolódni és jól érezni magam nélküle....Már kezdem is szervezni.
2013. aug. 14. 20:53
 8/9 A kérdező kommentje:
Megyek bulizni!
2013. aug. 14. 20:57
 9/9 viktor123456 ***** válasza:
Valami el van b. szva ott. Neki kellene hívogatni téged. Lapát.
2013. aug. 15. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!