Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is érzett olyat hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzett olyat hogy szerelmes volt a párjába még is kívánta mással a szexet?

Figyelt kérdés
Kb 10 hónapja vagyunk eggyütt, nagyon szerelmes vagyok belé, olyan mintha ő lenne a másik felem,mondhatni tökéletes a kapcsolatunk. Sokszor szóba kerül hogy milyen jó lesz majd az összeköltözés egyszer,valamikor... Tisztázzuk:sose csalnám meg a páromat, undorító dolognak tartom ezt. Még is azt érzem hogy még nem élltem ki magam. 17 éves lány vagyok, szeretnék még ismerkedni, bulizni, kavargatni másokkal, szeretnék mással is szexelni. A másik hogy nem régen jöttem rá hogy a lányokhoz is vonzódok, lánnyal is szeretném kipróbállni.Összefoglalva kiszeretném éllni magam amíg lehet, de azthiszem erre nem lesz lehetőségem már. Veletek is volt hasonló? 17/L
2013. okt. 3. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:

nincs kiélés


30 évesen is ez lesz

2013. okt. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ne aggúódj szakítani fogtok, már csak pár év!
2013. okt. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 ameoland ***** válasza:
én elmondtam barátnőmnek. következő alkalommal egy csinos barátnője is ott volt náluk és hármasba toltuk.
2013. okt. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
..és utána tönkrement a kapcsolat
2013. okt. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3-asban nem lennék benne,semmi romantikus nincs benne szerintem, nekem fontos a kötődés a szexben... a másik hogy elég féltékeny típus vagyok, nem is tudnám elviselni ha egy másik lánnyal bármit csinállna...
2013. okt. 3. 21:45
 6/8 anonim ***** válasza:

Piszok egyszerű. Ha valaki valóban szerelmes, akkor nem kíván mást!!!!! Igen, nem csak a megcsalásról van szó, hanem arról hogyha szeretsz valakit, akkor nem akarsz mással szexelni. Már ha valóban szerelmes vagy.


Én nem éltem ki magam senkivel, csak a feleségemmel voltam/vagyok együtt a mai napig, mert őt szeretem.


Ebbe nem kell semmit bemagyarázni.


24/F

2013. okt. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Velem már többször megtörtént, pedig én is stabil és harmónikus párkapcsolatban élek. Szerencsére még mindig nem voltam a kísértés közvetlen közelében, így nem volt nehéz elkerülni a bajt. Általában úgy oldom meg a helyzetet, hogy kb. 5-7 nap után "felpofozom" magam, hogy na akkor most már elég a fantáziálásból, és egyszerűen csak megvárom, hogy ez az érzés elmúljon. Persze néha jó sokáig tart, mire elhalványodik a vágy a másik férfi iránt, de előbb-utóbb sikerül "kilöknöm" a fejemből e "bűnös" gondolatokat.

Persze, hogyha a kívánt férfi közvetlen közelében vagy túl gyakran, esetleg személyes kapcsolatban is vagytok, hát akkor biztos, hogy nem könnyű másfelé elterelni az erotikus gondolatokat, akkor az bizony nagy kihívás!

28/L

2013. okt. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Furcsa ,hogy azt mondod nem szeretnéd hármasban ,mert nem tudnád elviselni azt ha másikhoz ér.Te mással is akarod nem csak vele,itt gomoly gondok vannak. Te nem szereted a párodat igazán,mivel másokra vágysz.Jobban járnátok mindketten ha szakítanátok.
2020. okt. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!