Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöjjek az exem húgával?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöjjek az exem húgával?

Figyelt kérdés
Amikor még gimis voltam jártam egy lánnyal 3 évig. Nagy volt köztünk a szerelem de mivel más-más fősulira kerültünk (én pest, ő szeged.) a távolság miatt szakítottunk. Az exemnek van nála egy két évvel fiatalabb húga akivel mostanában sokszor összefutok. Az utóbbi pár hétben azon kaptam magamat h gyengéd érzéseim vannak az exem tesója iránt. Az volt párommal már 2 éve szakítottunk, de mi "szépen" váltunk el. Nem volt vita, gyűlölködés stb... Most viszont ha összejönnék a húgával félek h mit szólna. 21f
2013. okt. 8. 15:47
 1/7 Lina93 ***** válasza:

Szerintem nagyon rosszul érintené.

Nem lenne jó ötlet összejönni a húgával.

2013. okt. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én nem agyalnék ezen.

Ha a távolság miatt "praktikus" okokból szakítottatok, és azóta nem jöttetek újra össze, te pedig a húgával lennél boldog, akkor mi köze lenne neki hozzá?

2013. okt. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én kikérném az exem véleményét/engedélyét...
2013. okt. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Lina93 ***** válasza:

# 3


Úgysem fogja azt mondani, hogy ne jöjjenek össze, de ettől függetlenül bántani fogja a dolog.

2013. okt. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pontosan ettől tartok h bántaná a dolog mert nem akarok fájdalmat okozni az exemnek de már járni sem akarok vele mert nem szeretem. Engem a húga érdekel de a probléma a szülőkkel is lehet mert tartok h mit szólnának a dolgokhoz.
2013. okt. 8. 20:32
 6/7 Lina93 ***** válasza:

Akkor járnál a legjobban, ha ezt a lányt valahogy megpróbálnád kiverni a fejedből.

Semmi jó dolog nem sülne ki belőle. :/

2013. okt. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Menj össze vele.Mindenki lesz*arja.:)
2013. okt. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!