Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöjjek egy olyan pasival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöjjek egy olyan pasival, akinél tuti biztonságban lehetek, viszont 10 éve a barátom csak és elég határozatlan, férfiatlan?

Figyelt kérdés
28 éves nagyon csinos nő vagyok. lehet ezért, de mindig a barmokat fogtam ki nagyon vonzóak határozottak férfiasak voltak, de mind meg is csalt átvert, link volt stb. Tényleg úgy érzem igaz a mondás minden férfi egyforma. Így közel a 30-hoz már biztonságot családot szeretnék. Úgy érzem lenne is egy ilyen fiú, aki a barátom (barát zónás) 10 éve. Mindent megtudok beszélni vele, ő soha nem csalná meg a barátnőjét ebben szinte biztos vagyok. Viszont hát elég határozatlan, férfiatlan pasi, ez nem is baj annyira, mert a szíve kedvessége kárpótol mindent. Tudom, hogy ő is akarna tőlem valami, de sose lépett, mert szerinte túl jó nő vagyok hozzá, valóban ő alacsonyabb is nálam, meg hát van elég sok kg felesleg rajta. De úgy érzem ha megállapodni akarok már, akkor minél előbb össze kéne jönnöm vele, mert egy ilyen kincset hamar elkapkodnak ám
2013. jún. 22. 10:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nagyon rosszul hangzik, hogy TÚL JÓ NŐ VAGYOK! Lehet emiatt a hozzáállásod miatt nem mert közeledni hozzád. Ha 10 éve rendíthetetlenül jóban vagytok és te érzel érte valamit, akkor lépj felé, kit érdekel, hogy néz ki?
2013. jún. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
nem vagy semmi,egy ilyen kincset :D gyönyörüsssszégem
2013. jún. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Hát én a pasi helyébe kiröhögnélek egy ilyen ajánlattól akármilyen szép és jó vagy ha 10 évig nem kellenék valakinek akkor ne is akarjon tőlem semmi többet ezentùl se és elég gáz h azért jönnél vele össze mert biztonságot akarsz, nincs jobb lehetőséged úgymond szánalomból ha nincs ló jó a szamár is....szégyeld magad nem tudom mennyi este van a srácnak,de ha van esze barátilag gondol csak rád és nem lesz olyan hülye h leáll veled.....de ez csak az én szolid véleményen :)
2013. jún. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, hogy az évek múlásával megváltoztak az igényeid (fontosabb a biztonság, mint a látható férfiasság), akkor hajrá!

Viszont, ha hiányérzeted lesz mellette, akkor keress mást!

Lehet, hogy egy kapcsolatban másként fog viselkedni, mint ahogy eddig.

Van mit veszítened, de ha van benne érzelem, akkor próbáld meg. Nekem a legjobb kapcsolataim barátságból alakultak.


37/F

2013. jún. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ahhha, de eddig nem volt kincs? Csak most, amikor átb*sztak 100 szor? Felszínes vagy, mert tudtad te, hogy ő jó lenne, de csak akkor adod alább, ha már a szexi pasik megbántottak? Amúgy garantálom neked, hogy nem is annyira férfiatlan, mint azt te hiszed, csak konkrétan nem tud veled normálisan viselkedni, belekerült előtted egy szerepbe, amiből nem tud a szemedben kikecmeregni. Nem tud veled másképpen viselkedni, amíg csak barátkoztok, mert szerintem szerelmes beléd, vagy szerelmes volt beléd a múltban és a megfelelési kényszer miatt volt annyira kedves és aranyos veled, aztán amikor elmúltak az érzései, benne ragadt ebben a viselkedésben, erről lehet inkább szó.
2013. jún. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Hát én a gyerekkori barátommal jöttem össze, akivel folyamatos volt a barátságunk, de valami miatt nem közeledtünk egymáshoz, Most dúl a szerelem, de ő egy magabiztos férfi, akire bátran számíthatok bármi problémám van. Természetesen viszont is így van. Én nem szeretnék egy langyos férfivel élni. Természetesen itt nem egy melegre értettem, hanem olyan teszetosza valakire gondolok, aki mindig megkérdezi, hogy ezt így vagy úgy csináljuk. Legyen határozott, de azért kérje ki az én véleményemet is. És ha ez egy régi barát volt, az sem számít, csak az, hogy jól érezd magad mellette és felnézhess rá . Mert egy férfinek szüksége van rá, persze, ha megérdemli.
2013. jún. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 LeftBehind ***** válasza:
Kamu kérdés
2013. jún. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 kolosszus22 ***** válasza:
56%

Látod-látod, a kérdésedből nekem meg az jön le, hogy minden nő egyforma. Tipikus példája vagy annak, hogy egy nő 30 körül bepánikol, hogy nem találta meg az igazit és hirtelen leadja az igényeit a család alapítás és biztonság érdekében.

Megmondom én mi lesz ebből, legalábbis általánosan ez szokott lenni: Összejössz vele, elvesz, gyereket szülsz, de valahol mindig is benned lesz a tudat, hogy nem ő az igazi, nem fog megfelelni neked. Később meg majd megcsalod és kifelé kacsintgatsz a házasságból. 10 éve ismered és eddig csak barátként néztél rá, most mégis mi változott azon kívül, hogy beparáztál a ketyegő biológiai órád miatt!?

26F

2013. jún. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
szerintem ne kezdj ki vele,csak rossz fog kisülni belőle,ha nem is rögtön,de később biztos !!!
2013. jún. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
9-es, miért fog rosszul?
2013. jún. 22. 11:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!