Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezen akkor is kell gondolkodni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen akkor is kell gondolkodni ha nagyon szereted a párodat?

Figyelt kérdés
Mi most vagyunk lassan másfél éve együtt, és szóba került az eljegyzés. Én nagyon szeretném , ő életem szerelme, de ő mondta h még egy két hónapot gondolkodik, mert ez fontos döntés. Én tiszteletben tartom, de ha nagyon szeret akkor miért? Mostanában voltak nagy vitáink s azt mondja ezért meg nézeteltéréseink . Belegondolva igaza van, de én már annyira várom:)20/L
2013. okt. 8. 18:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Válópert vállalok.
2013. okt. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy van neked, tudjuk, hogy várod, de ha mondjuk 3 hónap után sincs semmi, akkor kérdezd meg újra. Lehet, hogy szülinapodra tervezi?
2013. okt. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Azt mondja hogy meglepetésnek szánja, nem akarja hogy tudjak róla. Akkor fel se hozzam neki a témát többet? Szülinapom az tavasszal lesz
2013. okt. 8. 18:08
 4/19 anonim ***** válasza:
ő hány éves?
2013. okt. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Ne! Ne akard ezt kierőszakolni.

Olyan vagy mint egy fiatal szerelmes tini körülbelül...


Örülj hogy van neked és szeret.

Majd amikor ő akarja majd akkor eljegyez.

2013. okt. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Na, akkor 21. szülinapi ajándék:DD Sok boldogságot:)
2013. okt. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
23 éves, tudom csak kicsit bonyulult ezt most leírni akkor lehetnénk együtt boldogan ha ez megtörténik, és ezzel ő is tisztában van
2013. okt. 8. 18:11
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
az már baj ha csak akkor élhettek majd boldogan...
2013. okt. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
nem ezt akartam irni igy is boldog vagyok szeretjük egymást, csak közel lennénk egymáshoz és sokkal jobb lenne
2013. okt. 8. 18:16
 10/19 anonim ***** válasza:
anélkül nem tudtok közel lenni? anyu apu nem enged?
2013. okt. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!