Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy utaljak rá, hogy tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy utaljak rá, hogy tetszik nekem és szeretnék járni vele? 13/F

Figyelt kérdés
Van az évfolyamomba egy lány akit 5.osztályos korom óta ismerek,de csak 6.márciusába kezdtem vele barátkozni(7.osztálys vagyok) és hát most már nagyon jó kapcsolatba vagyok vele.De én össze akarok jönni vele.Hogy mondjam el neki hogy tetszik nekem?
2013. okt. 8. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak lelombozni, de ha már a barát zónában vagy, onnan rohadt nehéz kikerülni. Ha barátok vagytok és nem szólsz neki az érzéseidről, akkor azok is maradtok. Ha viszont elmondod neki és nem ugyanúgy érez.......az szívás. Akkor elveszted mint barátot is. Rajtad áll hogy meg mered e kockáztatni.
2013. okt. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Barátok? Tényleg haverok (együtt szórakoztok szünetben, leveleztek órán, ökörködtök az udvaron), vagy csak beszélgettek, barátkoztok? Ha az előbbi, sajnos az előző válaszolónak van igaza, viszont ha az utóbbi, lehet, hogy a lány is akar tőled valamit. :-) Én legalábbis így vagyok ezzel. 13/l. :-)
2013. okt. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Am hogy hívnak?
2013. okt. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A #2 kérdésre légyszi válaszolj, mert nagyon sokat számít, hogy hogyan viselkedj vele!
2013. okt. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Élsz még? :-)
2013. okt. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!