Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden férfi elkezd fantáziáln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi elkezd fantáziálni ha meglát egy csinos szép nőt vagy vannak kivételes pasik is?

Figyelt kérdés
jah és mindezt akkor ha kapcsolatban vagytok.
2013. okt. 8. 19:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
42%

mindegyik, csak van aki tagadja


kivéve a melegek és deviánsak (animálszexre gerjedők és társaik)

2013. okt. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
57%
Jajj már, ezen ne problémázz.:) A férfiak ilyenek, így vannak programozva. Én már kaptam rajta a barátom, hogy megnézte egy csaj seggét, de csak kiröhögtem, amiért ilyen béna, hogy még rajta is kapom.:D Ettől még nem szeret téged kevésbé.:)
2013. okt. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
ne problémázzak?...mond ezt egy túl büszke lánynak :) tisztában vagyok vele,hogy engem szeret, de a tudat,hogy esetleg másokon is fantáziál....vérig sért :S
2013. okt. 8. 20:09
 14/18 anonim ***** válasza:
36%
majd kinövöd a sokadik pasidnál
2013. okt. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
javítom: mondd ezt egy túl gyerekes lánynak.
2013. okt. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Én nem szoktam. 33/F
2013. okt. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ismételjünk: mindegyik, csak van aki tagadja


kivéve a melegek és deviánsak (animálszexre gerjedők és társaik)

2013. okt. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ismételjünk:

Még mindig egy korlátolt senki vagy te (és bárki) ahhoz, hogy kijelenthessen bármilyen állítást, ami mindenkire vonatkozik. Ostobaság. Idiótaság. Satöbbi.

A világ nem olyan, ahogy te azt elképzeled.

2013. okt. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!