Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20-27 éves LÁNYOK és NŐK!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-27 éves LÁNYOK és NŐK! Elképzelhetőnek tartjátok (illetve előfordult-e már veletek), hogy meglevő párotokat "lecseréljétek" egy frissen megismert, szimpatikus idegenre?

Figyelt kérdés

Azért tettem fel, mert 26 éves férfiként elég gyakran találkoztam ezzel a jelenséggel, hogy az általam kiszemelt lánynak/nőnek kapcsolata van és én "rendes srácként" ilyenkor hagytam a dolgot.


Mivel nem tartom magam rossz hapsinak (erős átlag), ezért a csinosabb, intelligensebb lányok felé nyitok. De mivel mindenki náluk próbálkozik, ezért kb. 0,01% az esélye, hogy éppen egyedülállóak..


arra jutottam, hogy három lehetőségem van:

1. Lejjebb adok az igényeimből (nem fog menni sztem)

2. Várakozok, amíg egyedülálló lány akad a horogra (nem vagyok türelmetlen, de azért nem akarok éveket elcseszni)

3. Úgy veszem, mintha a kiszemelt párja nem is létezne (csak így szerintem fennáll az esélye annak, hogy a lány hülyének fog nézni, vagy mégse?


Várom az őszinte véleményeket, tapasztalatokat.


2013. okt. 8. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Egy nő csak akkor foglalt, ha fekszenek rajta. :D
2013. okt. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

2. Várakozok, amíg egyedülálló lány akad a horogra (nem vagyok türelmetlen, de azért nem akarok éveket elcseszni)


Pedig ez lesz a tuti! És nem, én nem cserélném le a páromat egy hirtelen jött idegenre. Ugyanis, ha együtt vagyok valakivel, akkor szeretem , és más nem jöhet szóba.

2013. okt. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Őszintén megmondva itt nem fogsz feloldozást kapni csak mert retekségen töröd a fejed és párt se találsz
2013. okt. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, szerintem ez általános jelenség:


Én akkor vagyok együtt valakivel, ha szeretem. Amikor eljutok oda az adott barátommal, hogy nem szeretem már, nem tudok/akarok vele hosszú távra tervezni, akkor befejezem a kapcsolatot. Úgyhogy, ha valakivel együtt vagyok, azt nem adnám senkiért. Így nálam próbálkozhatnál, de semmit nem érnél el vele. Hülyének éppen nem néznélek (egy bizonyos pontig), de nem cserélném le rád a párom.:)

2013. okt. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

26 éves vagyok, és lett volna rá lehetőségem. A srác nagyon biztos volt magában, azt hitte ismer engem és ismeri az akkori barátom is. Próbálta le alacsonyítani nálam, próbálta mutatni, hogy neki mije van, mennyire jobban járnék vele. Még bepróbálkozott azzal is,hogy fel hív magához.

De én kitartottam a barátom mellett, mert szerettem.

2013. okt. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Lecseréltem, meg is égettem magam. 4 hónapja ezért vagyok egyedül
2013. okt. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem 3.

Én komoly kapcsolatba élek, és abba a kategóriába tartozóm, amelyikben te keresgélsz.

Esett már meg, hogy fel fel tünt, más is az életben, persze a páromat, soha sem csaltam meg, DE!

Ha jönne valaki, és tényleg kitartóan udvarolna nekem, engem levenne könnyen a lábamról!

Amig házassági kötelék nincs, szerintem, szabad a pálya, s ha van egy harmadik, akkor izgalmasabb a játszma!!!22/N

2013. okt. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne tegyél fel olyan kérdést, hogy "Van barátod? Jársz valakivel?"

Ne is beszélj ilyenről! Majd a csaj önállóan eldönti, hogy kirúgja-e a srácot?


(én legalábbis így csinálom)

2013. okt. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!