Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem, de nem tudok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de nem tudok már mit csinálni?

Figyelt kérdés

Van barátom, szeretem, de mindig veszekszünk.Minden nap vége ezzel megy el.Folyton panaszkodik, én meg hiába próbálom javítani a dolgokat.Mintha semmit sem akarna elfogadni.

Tiniszerelem volt az egész..Én 17 voltam.

Ennek már lassan 6 éve és most elkezdődik minden amit nem akartam, pedig minden csoda jó volt.

Azt mondja nagyon sokat változtam, nem tud kiigazodni rajtam, más az életfelfogásom, nincs közös hobbi, más érdekli ami engem, de nem akar elhagyni mert szeret, de hogy ő már kezd besokallni.

Nagyon féltékeny, főleg a munka téren emberekre, illetve hogy nyitott személyiség vagyok, szeretek barátokat szerezni.Nem tudja elfogadni hogy "felnőttem".Pedig ő is változott, én el is fogadtam.

Mindig a 17-18 éves énemet hozza fel.Hogy akkor minden tökéletes volt.

Néha annyira nincs jövőképem..néha már úgy kirohannék a világból.

Lehet ezen javítani valahogy? Vagy csak rosszabb lesz?


2013. okt. 8. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:

üljetek le egymással szembe, csak ketten se média, se telefon se étterem semmi, otthon kettecskén... és addig nézzétek egymást míg legalább 10-10 jó tulajdonságot tudtok mondani a másikról, a nagy a siker akkor már több is lesz és felgyúl a láng... ha nem sikerül akkor baj van :/

sok sikert kívánok :)

2013. okt. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez a se veled se nélkülde ment az én kapcsolatomba 4 évig,nagyon szeretük egymást az elején még nem volt gond de sajnos később derült ki hogy teljesen "más világban" élünk.Ő is mást szeretett volna én is.Az lett a vége hogy szétmentünk kellet hozzá fél év hogy rá ébredjünk mind a ketten új kapcsolatok stb. stb. után hogy hiányzik valami.Én nemtudom hogy ti hogy vagytok egymással de az a 6év sok idő és ha úgy érzed hogy senkit se szerettél még annyira mint őt akor job lesz ha megbeszélitek és mind a ketten engedtek.Saját hibánkból tanulva mondom hogy nektek ne keljen eljátszani ezt a fél évet ugyanis ugy hogy tudod hogy kivel volt és hasonlók amég közbe végig téged szeretett hát nem egy kellemes dolog.Szóval mindenképp megkéne próbálnotok meg beszélni és remélem nem jártok úgy mint mi,sok sikert!:)
2013. okt. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet hogy te szeretnéd javítani a dolgot, de voltam én is hasonló helyzetben, és a srác oldalát képviselem. Ha ennyit panaszkodik, és tényleg nincs megbékélve, akkor itt nem biztos hogy van még esély bármire. Valószínűleg már elege lett, túl sok dolgot lenyelt az évek alatt amik akkor nem tűntek nagy dolognak, túl sok dolgot vállalt be amihez lehet hogy igazából nem volt kedve.

Én így voltam az előző barátnőmmel legalábbis és egy idő után nekem is elegem lett, mert mindig én voltam aki enged, próbáltam mindent megtenni, de sose volt elég, sose volt jó, és besokalltam. Meguntam hogy folyton nekem kell alkalmazkodni. Persze első komoly kapcsolatom volt stb, ma már máshogy állnék hozzá. De gondolom ez nektek is az. lehet hogy csak okokat keres hogy szakíthasson mert valami más áll a háttérben.

Az ilyen hosszúra nyúló tini szerelmeknél nagyon gyakori hogy pár év után az ember szeretne több helyről is mintavételezni, kiélni a fiatalkorát. Lehet hogy erről van szó, vagy erről is. De ez csak egy tipp.

Én azt javaslom hogy tartsatok szünetet, pár hetet, vagy egy hónapot. Aztán lehet hogy 3 napig fog tartani mert a srác se bírja tovább. Akkor talán megint jó lesz, de ha újra szarrá megy, akkor tovább kell haladni az életben, és nem vele.. :/

2013. okt. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!