Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretem ezt a lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem ezt a lányt, de esélyem sincs nála. Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés

Most mentem gimibe.Van egy lány,11.-es,magas,vékony,hosszú szőke haja és barna szeme van.Mindíg magassarkút visel,de sosem öltözik p*csásan,nagyon elegáns.Nagyon szép a bőre és az arca.Állítólag mocskosul gazdag,ami valószínúleg igaz,mivel gyakran egy piros BMW-vel látom suliba jönni.Ez amolyan első látásra szerelem volt.Odamentem hozzá megkérdezni hol van az egyik terem és akkor kedves volt,oda is kísért.Azóta mindíg köszönök neki,és mosolyogva vissza is köszön,de ennél tovább sosem merek menni.Nem merném elhívni valahova vagy ilyesmi mert ő gyönyörű,gazdag és idősebb is mint én.Szerintem a szemébe csak egy kis senki vagyok.Mit csináljak?


15/F


2012. szept. 30. 07:35
 1/7 anonim válasza:
Először is ne itéled meg a látottak alapján,mert bár gazdag,szép,idősebb. . . az még nem jelenti,h nincs nála esély,ahogy mondtad kedves volt veled :) hasznád ki ezt,fordulj hozzá újabb kérésekkel mond neki,h azért kérded tőle mert már segitett s nem nagyon ismersz mást :) beszélgess vele,persze nem kell egyből elhivd,na meg nem lesz egyből a tied kis idő kell hozzá csak férkőzz közelebb :) tudd meg van e barátja,mit szeret, stb és próbálj meg kedveskedni valamivel,amit szeret abból már le fogja vágni, h akarsz valamit,na meg azt is h figyelmes vagy,figyelsz rá :)
2012. szept. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ss88 válasza:

szerintem várj még vele, idővel az a kis korkülönbség nem fog számítani, ne haragudj hogy ezt mondom de ebben a helyzetben inkább tekint rád mint az öccsére...

ő is fiatal még, de te még most lettél csak 14

tartsd fenn vele a kapcsolatot, legyetek barátok, aztán ha elérted a 18 körüli kort, akkor elcsavarod a fejét, addig meg edzed a tested és a szellemed, lányok szeretik az okos fiukat meg az izmosokat is :D

ha egyszerre vagy okos és sportos is, akkor nyert ügyed van!

egyetlen dologra kell figyelned: ne add ki magad!!

sajnos minden embernek az kell ami elérhetetlen, ha azt akarod hogy beléd szeressen, ahhoz egyrészt tetszened kell neki, másrészt nem szabad hogy elmond neki hogy oda vagy érte. ha meg nem jön össze így akkor sosem fog

addig meg szórakozz a korosztályod beli lányokkal ;)

és te leszel a don juan! legyél laza, jófej.. viccelődj kedvedre, de ne vegyél komolyan senkit! lesz olyan bőven aki jól néz ki, vagy megtetszel neki, senkit nem érdekel hogy hogy néz ki! ne kirakatba válassz barátnőt, a szerelem csak egy ábránd, elillan gyorsan (főleg amint beteljesül) de a fiataloknak ez kell. Majd rájössz hogy sokkal jobb érzés szeretni, és odaadónak lenni, mint ha téged szeretnek. legyél pozitív! ez azt jelenti hogy a dolgokban ne a rosszat nézd.

másrészről sokat tanulhatsz ettől a lánytól, ha nem szállt el, ismerd meg! beszélgessetek sokat, érdeklődj utána, tudd meg milyen ember, és csak utána határozd el hogy neked ő kell! mert sokkal fontosabb a belső, mint hogy szőke vékony magas :)

de mondom ne keseredj el, de így nem hinném hogy járni fogtok.

de fel a fejjel, menj bulizni, sok hal van a vízben!

2012. szept. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha mindent megteszünk azért, amit akarunk, megvívunk minden csatát, kinek van joga megállítani?! Jogunk van ahhoz, hogy magunk döntsünk! Nem állíthatnak le minket, mert jogunk van rá, hogy azok legyünk amit akarunk és azt tegyük amit akarunk! Ne add fel! Ne foglalkozz a gyenge emberekkel, akik azt mondják, hogy nincs esély! Velem is 2 hónapja szakított a barátnőm, ráadásul picit össze is kaptunk most + kiköltöztek ma reggel Németországba! Mindenki mondja, hogy adjam fel, lépjek tovább, de ami az álmod azért KÜZDENI KELL! Nem szabad feladni soha!!!!
2012. szept. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 ss88 válasza:

senki nem mondta hogy ne adja fel, de ebből a dologból nem lesz kapcsolat 2 éven belül az is biztos

na mindegy

2012. szept. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 ss88 válasza:
akarom mondani hogy feladja.. :D azt nem mondta senki
2012. szept. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én csak motiválni akarom, hogy sose tántorítsa el semmi, mindig a szívére hallgasson! :)
2012. szept. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!Akkor várni fogok még vele,és igyekszem edzeni és tanulni!Köszönöm mindenkinek!
2012. szept. 30. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!