Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy nagyon szép és gyönyör...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nagyon szép és gyönyörű barátnőm, de a haverjaim folyamatosan kuláznak, mert van neki fogszabályzója. Ez engem nagyon idegesít! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már ütöttem őket, beszéltem velük (leggyakrabban ütök, mert nagyon felkúrják az agyam) és nem nyugodnak le. Én nagyon szeretem a barátnőm és nemzavar a fogszabályzója :) Mit tegyek? Mit tanácsoltok? Kérlek segítsetek!!!!!
2007. nov. 22. 15:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy pont azért piszkálnak vele, mert látják, hogy idegesít?

Lehet, hogy ha nem törődnél velük, egy idő után megunnák.

Ha piszkálódnak, rántsd meg a vállad és mondd csendesen, hogy: "az én dolgom". Ezután LÁTVÁNYOSAN ne törődj az ilyen megjegyzésekkel. Engedd el a füled mellet, mintha meg sem hallanád, maximum egy csendes megjegyzést tehetsz, ami az előzőhöz hasonló. Aztán kezdj másról beszélni, mint akit tényleg nem érdekel, mit mondtak.

Ha kitartó vagy, szerintem egy idő után abbahagyják.

2007. nov. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Na és ha van fogszabályzója? Ha téged nem zavar,akkor a haverjaid meg csak maradjanak maguknak! Egyébként nincs semmi ciki abban,ha vkinek van,egyik barátnőmnek is van,(ő se csúnya),neki szines és tetszik neki! És szép dolog ha nem zavar téged! Mér,a haveroknak van b.nőjük? Ha van,akkor vele foglalkozzanak,ha nem,akkor meg se szólaljanak! A barátnődnek meg biztos jól esik,hogy téged nem zavar,és a te véleményed számít neki,nem a többieké. A haverjaiddal meg beszélj erről,hogy ez már téged zavar,és neked esik rosszul,ugyhogy jobb lenne ha leállnának!
2007. nov. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Elég kultúrálatlanok lehetnek a barátaid, ha egy fogszabályzót vicces dolognak tartanak. Ha olyan szép lány a barátnőd, akkor valószínű, hogy irigykednek rád és ezért húzzák az agyadat. Ha reagálsz a sértegetéseikre és látják, hogy felhúzod magad, akkor az nekik siker és még annál inkább fogják csinálni. Egyszer mondd meg nekik, de higgadtan hogy téged ez a fogszabályzó dolog egyáltalán nem zavar és az ő véleményük meg nem érdekel. Ha legközelebb előjönnek a cikizéssel, akkor meg se halld, pergesd le magadról, még ha nehéz is. Pár alkalom után, ha látják, hogy nem tudnak kihozni a sodrodból, valószínű, hogy abbahagyják. Mert tuti csak azért csinálják, mert élvezik, hogy bosszanthatnak.
2007. nov. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%

"(leggyakrabban ütök, mert nagyon felkúrják az agyam)"?

És utána még van kedvük cinkelni? Nem ütsz elég nagyot :-)))

2007. nov. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nos,egyik barátnőm pasiját azét piszkálják a srácok,mert van neki barátnője.Aztán mikor kifakadt nekem a csaj,kiderült,h a többi srácnak meg nincs.Nem lehet,h azért piszkálnak mert irigyek?Ha meg szereted a nőt,akkor mit foglalkozol azzal,h mit mondanak a többiek?Különben is,ha leveszik a fogszabályzóját sokkal szebb mosolya lesz,mint azoknak a degenerált barmoknak.Bár a kultúra belőled áradt a kérdés feltevésekor...
2007. nov. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Rá se ránts. Nekik majd csáléfogú nő jut...

de a te barátnődnek még a mosolya is tökéletes lesz. Érdemes kivárni. :):):)

2007. nov. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem 25 éves koromban lett először fogszabályozóm. Egy évig kellett hordanom, nem volt túl kellemes. Mivel a párom így is elfogadott, sőt... ezek után úgy döntöttem, hogy mások véleménye nem érdekel. Büszkén és emelt fővel viseltem.

Ha cikiztek vele, annyit mondtam próbáld ki milyen érzés hónapokig pépes kaját enni, mert annyira fájt a húzás, valamint tanulj meg benne beszélni, és ha még párod is van, akkor próbálj vele ......szexet. Hát igen csak nem fült hozzá a foguk. Nem divatból csináltam, hanem mert már magammal nem voltam kibékülve. Az eredmény a férjem szerint tökéletes lett. Ennél nincs fontosabb.

Tarts ki a fogszabályzó nem lesz fenn örökké, és utána te kezd bosszúállásba.

2007. nov. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
Egyszerűen irigyek!!!
2007. nov. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Cseréld le a haverjaidat! Nem nagy veszteség.
2007. nov. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Mit érdekel téged a haverjaid véleménye pláne ha ilyen bunkók?A lányt szereted, nem öket,ha igazán szereted nem érdekelne a véleményük na meg milyen barát az aki nem fogadja el akit választottál?semmi beleszólásuk!

És ha foszabcsija ven?Az azért kell hogy szép legyen a mosolya,engem nem zavarna egy csöppet sem!Bunkóság ezért csúfolni valakit!Ja, és ma már divat is, hollywoodi sztárok is viselik, nem ciki!Az a ciki ha kusza a fogad!!!

A haverjaid meg ne üsd, hagyd öket a francba, nem éri meg hogy bajba juss miattuk(

2007. nov. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!