Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik, hogy ennyit tanuljon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy ennyit tanuljon, még ha nem is végzős, vagy csak elege van belőlem?

Figyelt kérdés

Barátom mostanában rengeteget tanul. Legalábbis nekem azt mondja.Egész nap azt csinálja, délután hazamegy, eszik és este 9-10 körül fejezi be. És van, hogy szünetben nem találkozunk, mert ugye ismétel, így van összesen 10 percünk, de lehet sokat mondok.

Meg van, hogy arra fogja,ír egy smst, hogy hát még van sok hátra,és így lehet nem tudunk beszélni. Hozzám szintén emiatt nem jön, mert sok a tanulni való, és hosszú az út (20 perc)

Elhiszem, hogy ez fontos számára, mint mindenkinek, de szinte már alig találkozunk emiatt. Eleinte pedig nem így volt. Azon gondolkoztam, hogy minek neki barátnő igy? És,hogy megmondom, hogy akkor esetleg békén kellene hagynunk egymást,így még több ideje lenne, és én sem akarom zavarni. Vagy szerintetek mit tegyek?:/ Nagyon megváltozott az utóbbi időben.


2013. okt. 9. 10:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

hagyjuk már...tanul?...pffff

:D:D:D:D:D:D:D:D

2013. okt. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ismerkedj velem :P
2013. okt. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Általában jó jegyei vannak, elsők között van. De akkor is, nem sok ez?

És nem csak dogáknál,hanem minden nap ez van. Hétvége persze a haveroké...

2013. okt. 9. 10:25
 4/16 anonim ***** válasza:

Ha kellenél neki (vagy csak tőled a testiség), akkor szánna rád időt.


Szerintem jó fiú akar lenni, ezért nem akar szakítani, hanem engedi, hogy te dobd ki.

2013. okt. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Érzések, jönnek, elmúlnak, aztán megint újak jönnek.
2013. okt. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

:/

És akkor, ti mit tennétek a helyemben?

2013. okt. 9. 10:25
 7/16 anonim ***** válasza:

Szólj te is minél kevesebbet hozzá, ismerkedj másokkal, aztán ez a kapcsolatod szépen el fog kopni. Még csak azt a szívességet se kell megtenned h szakítasz vele.


Nekem is volt olyan kapcsolatom, ahol "elfelejtettünk" szakítani egymással :)

2013. okt. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ha olyan srácról van szó, akit magadhoz mérten különlegesen jó partinak tartasz, akkor egy kicsit próbálnék a helyedben a fejével beszélni (ez egy kis megalázkodás, de ilyen esetben beleférne).


Ha viszont úgy értékeled a helyzeted, hogy a srác ilyen jellegű magatartását nem vagy köteles tűrni, mert vele azonos szinten vagy,könnyen választhatnál olyan srácot is aki tenyerén hordana, akkor meg kidobnám a helyedben.

2013. okt. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Igen, létezik, hogy ennyit tanul valaki, de én ezt sosem értettem. A probléma az, hogy minden bizonnyal ő nem is fog megváltozni.


Engem valahol nagyon idegesítenek az ilyen típusú emberek emberek: szép dolog, hogy ennyire kitartó, céltudatos és precíz, csak éppen azt nem veszi észre, hogy ennek mikor van és mikor nincs értelme. Ezek az emberek annyit dolgoznak, hogy mellé gondolkodni már nincs idejük, ezért nem veszik észre, hogy a munkájuknak legalább fele teljesen felesleges, és inkább hátráltatja őket, mintsem előbbre juttatná. A sikert és az erőfeszítést csakis a befektetett munka mennyiségében képesek szemlélni, ezért ha valami nem úgy megy, nem gondolkoznak el, min kellene változtatni, helyette a válasz egyszerű: dolgozzunk MÉG keményebben.


Az a helyzet, hogy az embernek az esetek többségében arra van ideje, amire időt szán és aminek hajlandó megfizetni az árát. Én is voltam végzős középsuliban, de én a könyvek helyett csak a bulizással és a barátnőmmel foglalkoztam. Meg is fizettem az árát is mindennek, ugyanis 26 éves voltam, mire diplomát szereztem. Az érdekes az, hogy mégis előbbre tartok, mint a pedáns ismerőseim nagy része, mert én használom a fejem is, nem úgy működöm, mint egy megbízható robot, és ha falnak megyek, akkor megkeresem rajta az ajtót, nem kezdek el még erősebben nekirohanni annak a falnak, míg vagy a fejem, vagy a fal be nem törik.


Azt akarom ezzel mondani, hogy a pasidnak eszébe sem jut, hogy esetleg engedhetne a tanulásból, neki ez a fontossági sorrendje. Annyiban van igaza, hogy a tanulás fontosabb, mint a párkapcsolat ebben a korban, de a gond az, hogy a két tevékenységét képtelen összehangolni. Márpedig ez a probléma a kor előrehaladtával csak erősödni szokott, hiszen az egyetem, majd a munka sokkal több ráfordítást igényel, mint a középiskola, ezt tapasztalatból mondom. Ha lenne esze hozzá, igenis tudna rád időt szakítani, de nincs, és nagy valószínűséggel egyhamar nem is lesz. Ha szakítasz, akkor sem fog neki leesni, hanem vagy te leszel az önző liba, vagy a suli lesz a hibás. Sajnálom, hogy ezt kell mondjam, de szerintem ez csak romlani fog az érettségi után. Persze, ne legyen igazam.

2013. okt. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Hát még az elején tényleg meg volt az, hogy a tenyerén hordott. És azt értékelem benne,hogy a jövőre gondol, sikeres szeretne lenni, de rosszul esik ez az elhanyagolás, és így szerintem már minden fontosabb lesz, mint én. Másnak is szerintem van ideje arra akit szeret, akármennyire hajt előre. Szerintem azt fogom tenni, hogy én is annyira fogok törődni a kapcsolattal, mint ő. Azt fogom mondani, mikor neki lesz 5perce rám, hogy bocsi, tanulnom kell nekem is. Jó ötlet?

2013. okt. 9. 10:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!