Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom aggodik az alakja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom aggodik az alakja miatt. Mit tehetnék hogy megnyugtassam és h ne aggodjon már annyit?

Figyelt kérdés

Nem régen kiderült h sulyos beteg de gyogyszerrel kezelhető és teljesen felépülne 2-3hoap alatt.

A gyogyszer egyetlen mellékhatása az hogy hizlal.

most 49kg a barátnőm az ovos 80-80re saccolta. Ez 2 hét alat fog felmenni rá és itt megáll a hizás. 2 honap után abbahagyhatja a gyogyszer szedését és utána lefogyhat.

Nagyon elvan keseredve hogy megfog hizni és ne mtudom mit tehetnék h jobban érezze magát. Szavakkal nem megyek semmire. Kimutatom azt amit mondok probálom éreztetni vele h nekm ő igy is kell és h nem fogzavarni, mert alapbol nem a külseje fogott meg. Sőt alapbol nem is ez a fő szempont nálam.

Azt mondta h nekem akar tetszeni és hisz nekem, de magát ugyan ugy szégyellni fogja ha tükörbe néz majd.

Biosz szakos aztán én nem nagyon vagyok otthon ebben.Ő valami olyasmit mondott h soha nem lesz olyan már mint volt, mert a zsir nem tünik el teljesen a bör alatt megmarad kis méretben kis mennyiségben és nem lesz már olyan mintvolt. :/

Ez igaz?(Nem mintha ez engem zavarna)

Viszont aggodom érte nagyon és azt szeretném ha jobban érezné magát



2013. okt. 9. 22:23
 1/1 Sinead ***** válasza:
Álljatok neki sportolni valamit, ami zsírt éget legalább addig, amíg a gyógyszert szednie kell. Így lehet, hogy csak 60-70 kilóig fog hízni, amit könnyebb leadni.
2013. okt. 10. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!