Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavarja a barátomat az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a barátomat az, hogy azt csinálok, amit akarok?

Figyelt kérdés
Önálló és független nő vagyok. Minden szempontból. Akit nem kedvelek, azt elkerülöm. Egyáltalán nem érzem azt, hogy bárkinek meg kellene felelnem, vagy ilyesmi. A véleményemet általában csak akkor fejtem ki, ha a számomra közeli emberek vesznek körül. Van egy kör, amin kívül nem vagyok hajlandó lépkedni és ezt a barátom nem érti meg. Ő jópofizik, meg haverkodik boldog boldogtalannal és azzal csesztet, hogy arrogáns vagyok. Megmondtam neki, hogy hagyjon engem békén ezzel és megsértődött. Szeretem őt, de úgy érzem, hogy nem fogad el. Volt egy konkrét példa is. Egy ismerőse oltogatni kezdett, egy ideig tűrtem, de utána beszóltam neki elég keményen és ott hagytam őket. Mégis mi jogon oltogat engem egy számomra teljesen idegen ember? És akkor a barátom megpróbált rávenni a bocsánatkérésre, én pedig nem vagyok rá hajlandó. Ezért is sértődés van. Kezd elegem lenni. Mit tegyek? 22/N.

2013. okt. 9. 23:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Vegyél vissza az arcodból.
2013. okt. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tegyél fel te is képet a melledről.
2013. okt. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szakits ha birsz amugy meg azt hogy 1.szerintem lehet fél hogy t mint függetlennő butaságot fogol tenni ami a mai világban elég gyakori de abban igazad van hogy tulajdonképpen semmi ahogy neked se szval ha már itttartunk minek is jártok???
2013. okt. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én szeretem őt, de nem értem, hogy miért vár el tőlem olyasmiket, amiket én nem várok el tőle?
2013. okt. 9. 23:14
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

Nem ismerlek, csak abból amit leírtál, de némileg tényleg arrogánsnak tűnsz.

"Ő jópofizik, meg haverkodik boldog boldogtalannal" - szerintem az, hogy valaki kedves és nem elutasító még nem jelenti azt, hogy "jópofizik". Ellenben te elég elutasítónak tűnsz. Ezen elgondolkodnék.


"Van egy kör, amin kívül nem vagyok hajlandó lépkedni" - ez mit jelent? Mert lehet kétértelmű és ha azt jelenti amire gondolok, akkor arrogáns vagy. Ha nem, akkor csak félénk? Ha azt jelenti, hogy "magasabb szintűnek" tartod magad embereknél simán ránézésre és ezért, AKKOR vagy csak igazán öntelt. Ha viszont csak nem osztod meg minden gondolatod idegenekkel, azzal nincs semmi baj egyáltalán.


"Önálló és független nő vagyok." - Önálló ok, de függetlennek hogy nevezheted magad, ha kapcsolatban vagy? Az pedig elég baj, ha az ember a saját párjának sem akar megfelelni, legyen akár férfi, akár nő.

Bocs, de akárhogy nézem, arrogánsnak érezlek. Amúgy nem te vagy az első ilyen ember, akivel "találkozom", a saját családomban is van ilyen és szerintem az ostoba, felfuvalkodott gondolkodás. Nyugodtan lehet lepontozni, de ez a véleményem.


22/F

2013. okt. 10. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 kolosszus22 ***** válasza:
77%

Nem vészes, én is ilyen vagyok. Nyilván nem ismerlek, de jól tetted, hogy nem tűröd, hogy mások cseszegessenek! :)

26F

2013. okt. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
5: Nem tartom magam arrogánsnak. Kedves vagyok alapjáraton, csak zárkózott. Elutasító vagyok azokkal az emberekkel, akikről tudom, hogy pletykásak, vagy akár hajlamosak másnak aláhúzni. Ezeket kiszúrom a távolból is, elég jó az emberismerőkém. Van egy kör, amin kívül nem vagyok hajlandó lépkedni = nem keresek új barátokat, nem akarok nagy társasági ember lenni, megvannak a barátaim és nekem az elég is. Nagyon ritkán engedek magamhoz közel új embert. Független = anyagilag független.
2013. okt. 10. 10:48
 8/9 anonim ***** válasza:

Így máris tisztább. Akkor viszont kicsit hozzám hasonlítasz.


Hát figyelj... ha EZ zavarja, az úgy hiszem már kevésbé fogadható el. Úgy értem, ha magamból indulok ki, ez az alapvető természetem része - nem igazán tudok, vagy akarok változtatni rajta. Ha nem fogad így el téged, akkor nem olyannak szeret amilyen vagy, hanem meg akar változtatni. Azt hiszem. Ennek tükrében, a te dolgod, hogy mit teszel vele, de nem jósolok fényes jövőt. Nem tudom, hogy egyébként milyen jól jöttök ki egymással, ezért írom: nem tudom. De azért megmondanám neki, hogy vagy fogadjon el ezzel együtt, vagy ne, de megváltoztatni ebben ne akarjon, mert ez nem rossz szokás, hanem a természeted része.

SZERINTEM.

2013. okt. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyeseknek más az elképzelésük a barátságról, ami nem baj, és nem is okozna konfliktust, ha ezt megtudjátok értetni egymással. Lehet, hogy nem akarsz beszélni valamiről, de ilyenkor ne azt mond, hogy hagyjál engem békén. Elhiszem, hogy nem vagy arrogáns, de ha így beszélsz annak fogsz tűnni. Nem csoda, hogy megsértődött ettől. Barátokkal nem beszélünk így. Ha te rögtön ezt vágtad rá a kérdésére, akkor valóban van miért elnézést kérned, ha viszont, elsőként szépen mondtad, hogy ne haragudj, de erről nem szívesen beszélnék, szeretném magánügyként kezelni, és ezek után kezdett el faggatni, az idegeidre menni, akkor érthető a reakciód, és ő tartozik bocsánatkéréssel.
2013. okt. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!