Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a helyes dontes? Mit csinaljak? .

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy tolem 2x annyi eves fiuba..o is szeret engem, en is ot..a baj a korkulonbseg..es h van neki egy elettarsa..es egy orszag valaszt el bennunket.. :/ talakoztunk mar egy parszor..a kapcsolatot folyamatosan tartjuk.. 18/L

#kapcsolat-szerelem-erzelem
2013. okt. 10. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
butaságra nincs orvosság!
2013. okt. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a tudatlanság netovábbja
2013. okt. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Normalis valaszokat szeretnek.
2013. okt. 10. 11:46
 4/6 anonim ***** válasza:
van nője, máshol él, mit akarsz?
2013. okt. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én meg azt szeretném hogy a huszonéves csajok a huszonéves pasikkal kavarjanak és ne az apja korabeliekkel. Bocsi de erre miféle normális választ vársz??? Apád lehetne kb, van csaja, és kb 1000kilóméterrel arébb lakik és te szenvedsz mert őneki megtetszett a feszes feneked és elcsábitott. Erre milyen javaslatot vársz mit tanácsoljak,,?
2013. okt. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem tehetek rola..h beleszerettem..nem lehet iranyitani az erzeseket..
2013. okt. 10. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!