Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak, mi lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak, mi lenne a helyes megoldás, döntés?

Figyelt kérdés

Az exem felhívott,hogy hiányzok neki és rossz,hogy nem vagyok vele meg,hogy nem tud rólam szinte semmi azóta,hogy dobot..kb egy hónapja!

Ma ahogy hívott,azt mondta,hogy mi lenne,ha újra olyan lenne a kapcsolatunk mint régen,de közben azért dobott,mert nem szeretett és egyik napról a másikra lett új pasija XD

Mondtam neki,hogy bízonyitson,mert ezek után szerintem ez a minimum,de lehet,hogy tévedek:P

Kérdezte,hogy mégis hogyan,nekem is kellett bízonyitani nem egyszer,hogy szeretem,de ez nem volt baj,ha neki kell akkor az már baj...mert túl makacs vagy tököm tudja,hogy miért esik nehezére!

Jó lenne tanács vagy tipp,hogy mi lenne a helyes és mit kéne tenni?!


2012. ápr. 29. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg aki miatt dobott, azzal nem jött össze és hát vissza akar menni a biztos p*ncihoz, vagyis hozzád...
2012. ápr. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bocsi,aszittem te vagy a lány :D
2012. ápr. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
pasi vagyok:) ő a csaj
2012. ápr. 29. 20:25
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd a fenébe, ne csinálj magadból hülyét! Ha ezt egyszer eljátszotta veled másodjára is el fogja. Megint kinéz valami másik faszit aztán dob megint.


Most kellemetlen neki hogy két szék közül a pad alá esett, de hát ő akarta.

2012. ápr. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!