Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne aggódjak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne aggódjak, amiért elmegy bulizni?

Figyelt kérdés

Barátom holnap este bulizni megy. Én nem tudok menni egészségügyi okok miatt,és amúgy sem lenne kedvem, így inkább hagyom menjen,szórakozzon a haverjaival. Ez az első buli,rendezvény, ahova külön megy, mert eddig mindig szerettünk együtt menni, és ő is azt mondta még az elején, hogy nélkülem nem is megy, mert nem élvezné, de ez lényegtelen már...

És kicsikét félek/féltem őt. Néhány barátja, akikkel megy olyan 'szórakozottak' nagymenő fiúk,akik imádnak inni és csajozni. Félek, hogy nagyon leitatják majd a barátom, és valami hülyeséget csinál, amire már volt példa. Vagy ráveszik Őt valamire, ami lányokkal kapcsolatos, vagy hasonlóak. Szerintetek ne féljek? Hogyan verjem ki a fejemből?

(Neki nem mondtam semmit, pláne nem hisztizek, hogy miért megy el, nem vagyok olyan, viszont magamban őrlődöm)17L


2013. okt. 10. 12:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

rendes gyerekkel nem lehet baj


senkit nem lehet leitatni.

2013. okt. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan, régen attól féltek a lányok, hogy mi lesz, ha a férjük háborúba megy... manapság attól, hogy mi lesz, ha barátjuk szórakozóhelyre. :D Azért vicces ez a világ.
2013. okt. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
jobb lenne ha háború lenne? -.-
2013. okt. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 AeonFLUX ***** válasza:
41%
Nyugi, úgyis megcsal.
2013. okt. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De lelehet itatni. Múltkor is ők itatták le, és elég szép szégyent csinált.
2013. okt. 10. 12:59
 6/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a biztató tanácsokat :')
2013. okt. 10. 12:59
 7/13 anonim ***** válasza:
kérd meg hogy ne menjen, mert aggódsz érte stb,..
2013. okt. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az csak a srác hibája, ha hagyja magát. Egyébként meg miért kell rögtön ilyet feltételezni? Szerintem alap, hogy olyan barátod legyen, akiben bízol -.- Ma 1 buliban már attól félsz, hogy félrekeffent, nem igazán mutathatta még ki, hogy mennyire megbízható....
2013. okt. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
akkor buta kis gyökér. senkit mnem lehet leitatni aki nem akarja. 35 év alatt még nem itattak le.
2013. okt. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Igazából már volt egy kis probléma hasonlók miatt, akkor megígérte, hogy olyan nem lesz többet.Lehet, hogy ez is rátesz, hogy félek.

Na meg amit az elején ígérgetett, hogy ő nélkülem buliba nem megy....

2013. okt. 10. 13:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!