Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar még lefeküdni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar még lefeküdni velem a barátnőm? Én tehetek róla?

Figyelt kérdés

Elmondom röviden, az van hogy már egy éve járunk nem rég volt egy éve.. 17éves fiú vagyok ő 3hónap múlva tölti a 17et. Mindig mondja mennyire fontos vagyok, mennyire szeret, sokszor feljön a szex téma de általában csak vita van belőle. már sokszor aludtunk együtt de az nekem félig kínszenvedés volt mert ugye van egy vágya az embernek egy idő után. ő azt mondja néha hogy nem érezné magát ugyan úgy ha lefeküdnénk, de azt is mondta már hogy mert még csak 16éves. Amivel egyet értek de közbe nem, ha ehhez kicsinek érzi magát akkor párkapcsolathoz miért nem, de akkor fel merül bennem az a kérdés is hogy ez párkapcsolat?.. nem akarok úgy beszélni mint egy 30-40éves, csak ez a véleményem.

"nem olyan lány" ezt nagyon becsülöm benne, de szerintem egy év hosszú idő, és én szeretem, utána is szeretném de így egyszerüen már én nem bírom.. Azt mondja ő is akarja meg kíván de ő tud nem-et mondani.ű

Nem tudom mire vélni mi lehet a hiba? illetve kiben lehet? Valaki tud segíteni aki tapasztaltabb ezen a téren?

előre is köszönöm!


2013. okt. 10. 17:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%
Most sokan azt fogják mondani, hogy ha szereted megvárod! Tudod mit? Akkor meg ha ő szeret megteszi. 1 bőven elég idő, akár első akár nem hogy eljusson egy kapcsolat arra a szintre mikor ez ne legyen kérdés! Ha fiatalnak érzi magát ehhez, akkor ne is kezdjen párkapcsolatot itt kezdődik az egész. Ennek ellenére, bevallom hogy ha ez állna fenn, szerintem akkor is kivárnám, mert ha szeretem tényleg ne ez legyen az akadálya a kapcsolatnak. De teljesen jogos amit mondasz, és egyet értek veled!
2013. okt. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%

Csak nehogy úgy járj mint egy másik srác.Évekig járt a barátnőjével.Majd szakítottak és a csaj néhány hónap járás után lefeküdt egy másik sráccal.... -.-


Kérdezz rá miért van ez.

2013. okt. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy valami fogadalmat tett? Az utolsó példád elég gyanús. Nem vallásos? Vagy a családja? Az is lehet, hogy valami rossz dolog történt vele, fél és így próbálja hárítani.
2013. okt. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Meg az sem mindegy, hogy semmire sem hajlandó vagy csak a szexre? Mert azon kívül rengeteg dolgot lehet csinálni. Eleve nem a szex témával kellene kezdeni, hanem ilyen alapokkal, hogy csókolózás, petting stb. Nem próbáltad fokozatosan?
2013. okt. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Igen mondta már ha szeret akkor várok DE 1 már elég sokat vártam és én se kértem ilyet 1hónap után..2 ilyen jogon én is mondhatnám ha szeret ő pedig megteszi.. de én ilyet nem mondok mert tisztába vagyok vele hogy ez nem így megy..

Abszolút nem vallásos! Ez tuti nem lehet a baja

2013. okt. 10. 17:40
 6/17 A kérdező kommentje:
csókolózás az alap, ha több mint egy éve járunk akkor szerinted? Pettinget meg fel se merem vetni..
2013. okt. 10. 17:41
 7/17 A kérdező kommentje:

Persze nem vagyok én olyan primitív hogy azt kérdezem tőle hogy: "akkor dugunk" mint egyesek..

Szépen fokozatosan próbálnám én de semmit nem enged, és elég szép lány is ráadásul

2013. okt. 10. 17:43
 8/17 anonim ***** válasza:
Hát nem, azért vannak fura dolgok, szóval hidd el, bármi lehet (vagy nem xD). De nem gondolod, hogy talán a pettinggel kellett volna kezdeni a fűzést, nem a szexel? Úgy lenne logikus. Az ilyet "gyakorolni" kell, nem durr bele, főleg ha a lány tart a dologtól.
2013. okt. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ez esetben gondolkodás nélkül szakítanák. Ez már az a pont amit nem tudok megérteni, mert aki ennyi év után nem képes erre, annak valami olyan gondolatmenete van amit én már nem vagyok hajlandó tolerálni!


Első voltam.

2013. okt. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Noydra ***** válasza:
50%

Egyáltalán nem normális, hogy nem kíván téged szexuálisan. Ha csak a saját tapasztalatomból indulok is ki, szerintem valami nagy gond van.

Mit mond amikor kérdezed tőle?

2013. okt. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!