Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, akinek bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek bejön vagy bejött a saját unokatesója? Lett valami köztetek?

Figyelt kérdés
2013. okt. 10. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem bejön de semmi
2013. okt. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is szerelmes voltam belé,de mivel sose találkoztunk elmúlt. Mindig amikor 2 évente kb találkoztunk újból feljött az érzés,de mivel ő nagyon távolságtartó volt velem ,még megse akart puszilni ,akkor jöttem rá ,hogy ebből semmi nem lesz. Ne találkozz vele és majd elfelejted. Ha bejöttök egymásnak szexeljetek ,csak védekezzetek.
2013. okt. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
egyik ismerősömnek igen. távoli unokatesók (kb negyedfokú), de csak smároltak. ismerősöm tesója megtudta, és kiakadt, hogy rokonnal smárol, ezért végül nem lett belőle semmi.
2013. okt. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kislanykent hozza akartam menni felesegül...:D
2013. okt. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kisfiús lány voltam, kisebb koromban folyton együtt játszottunk, és verekedtünk, és már akkor kedveltük egymást, aztán 7éves koromban léttam utóljára, és tavaly, amikor 10év után újra találkoztunk, mindketten annyira zavarban voltunk... Neki is barátnője nekem is barátom... mikor megöleltem pfáj... végem volt, és láttam hogy neki is.

Esküvön voltunk együtt, de folyton egymást néztük, attól eltekintve, hogy mindkettönk mellett pár ült... feltünően sokat táncoltunk...aztán még találkozgattunk párszor, de én inkább úgy döntöttem, hogy a barátomat jobban szeretem, és inkább ő, és minthogy megcsaljam(amire megjegezném, hogy soha nem lenék képes) inkább nem találkozgatok többé vele...

Távoli unokatestvérem, de csak ha egy képet látok róla, a szívem hevesebben ver...

2013. okt. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem bejön nagyon. Nem első unokatesó. És tuti, hogy én is bejövök neki, be is vallotta. Csak sajnos ritkán találkozunk mostanság. De akkor is nagyon nyomul, amit persze nagyon élvezek és finoman bátorítom :) 18L
2013. okt. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne akarjál semmit az unokatesódtól! Ez annyira nem normális.. miért nem keresel olyan pasit, aki nem a rokonod? Ezt hívják vérfertőzésnek és undorító is. :/
2013. nov. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nalam az elso unokatesom probalkozott be. Kb 3-4 evente talalkozunk, tavaly nyaron talalkoztunk. Naluk nyaraltunk es vele kellett aludnom. Lattam hogy bejovok neki, eloszor nekem is bejott, olelkeztunk stb. Aztan mikor aludtunk, akkor magahoz szoritott es ereztem hogy felall neki. Tudtam hogyE valamire keszul, ezert ugytettem mintha hamar elaludtam volna. A keze felcsuszott a fenekemre es belenyult a a bugyimba, akkor felultem es sirvafakadtam. Egyszeruen annyira rossz volt...azota tartom a tavolsagot. Akkor voltam 12 o pedig 16.
2014. aug. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!