Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavar a párotok előélete?

Figyelt kérdés

Ma tudtam meg, hogy a párom előttem több mint 100 csajt megfektetett. Ebből nekem az jön le - még ha évtizedekre is lebontható ez a szám -, hogy nem kereste az értékeset, nem volt neki elsőrendű, hogy szeressen. Hogy olykor elég volt neki valakinek csak a teste. Tudom, hogy férfiak mások, de most annyira rosszul érzem magam. :( Én fel tudom vállalni az előéletem, két 3 éves kapcsolatom volt, és ennyi. Engem mindig az vezérelt, hogy inkább vagyok egyedül, kalandok nélkül, amíg nem jön az, akivel szívesen járnék is. Nem is tudok olyannal lefeküdni, akinek nem érdekel a lelke vagy számomra nem tetsző.


23/L


2013. okt. 10. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. okt. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem zavarna, az is ha csak egy volt előttem.
2013. okt. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez nálam kizáró ok lenne.
2013. okt. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen zavarna,mert legalább már kiélte magát,és nem később kattanna meg.Inkább előttem élje ki magát,mint mellettem.
2013. okt. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!