Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet egyszerre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet egyszerre két emberbe szerelmesnek lenni? Valaki volt már így?

Figyelt kérdés

Alapból én erre régebben rávágtam volna, hogy ilyen nem létezik... de most... hogy már egy éve tart ez az állapot, nem tudok ezzel mit kezdeni.

Szerintetek van ilyen? És ha igen, akkor mégis mit tehetek hogy ez elmúljon? Már úgy érzem, hogy lassan fizikailag is kezd tönkretenni ez az egész, lelkileg meg főleg.

És az sajnos nem megoldás, hogy hagyjam mindkettőt és ismerkedjek új emberekkel, mert senki nem érhet a nyomukba se, hiába randiztam bárki mással, minimálisan se mozgat meg senki más.

És a szokásos "ha 2 emberbe vagy szerelmes, akkor válaszd a másodikat..." szöveg se illik ide most, mivel kb 1 hét különbséggel ismertem meg őket, és eléggé párhuzamosan kezdett el alakulni a dolog.

De akkor mégis mi legyen?

Már mindkettőjükkel jártam, mindkettő igazi álomkapcsolat volt, de a másik se hagyott nyugodni soha, szóval tényleg nem tudok választani, és egyformán érdekelnek. Ilyenkor mi van? :((

Kérlek, bármilyen személyes sztorival vagy tanáccsal segítsetek, bármilyen gondolat segíthet, ki tudja. :) Mert ez így senkinek se jó...

22L


2013. okt. 10. 20:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8%
ku.rva
2013. okt. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18%
ku.rva
2013. okt. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
18%
ku.rva
2013. okt. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
18%

Most mivan? semmi gond a csajjal tök no.... JA NEM

ku.rva

2013. okt. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
11%
büdös ku.rva
2013. okt. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18%
ku.rva
2013. okt. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%
Hallgass a szívedre ! :)
2013. okt. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De jól elvagytok. :)
2013. okt. 10. 20:14
 9/12 anonim ***** válasza:
92%

Anyukatok a ku.va!! Ilyen igenis van és semmi probléma nagyon nincs vele, manapság az emberek olyan hamar tudnak itelkezni még az előtt hogy a saját körmükre neznenek .. Undorító


nekem van szemelyes tortenetem amit szivesen elmesélem csak irj üzenetet, itt nem akarom leirni mielott én is rib.nc meg kur.a lennek es megkoveznenek, ugyanis mindenki makulátlan glóriával rendelkezik ami ott tündököl a fejük fölött...nevetseges

2013. okt. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
92%
Öööö ezért miért lenne ku.rva?
2013. okt. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!