Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kicsit érdekelne miért is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit érdekelne miért is csinálják ezt a lányok?

Figyelt kérdés

A barátnőm akivel már 3 és fél hónapja együtt vagyunk azt tapasztaltam szeret hozzám bújni,simogatni,és a kezemet fogni de akkor is amikor semmi értelme.

Jó érzés és nem zavar csak érdekelne miért Szeretitek ezt csinálni.


18/F


2013. okt. 10. 21:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy-hogy nincs értelme? Az ilyesminek pont akkor van értelme, amikor vágyik rá az ember.
2013. okt. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

talán mert szeret...

nemhogy örülnél neki

2013. okt. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%
Azért, mert szeret téged és őt is jó érzéssel tölti el, hogy mellette van valaki, aki remélhetőleg hasonlóan érez.
2013. okt. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Álltalában a szerelmes nők szeretik testközelben érezni a szeretett férfit, megnyugtatja boldoggá teszi őket az illatta, az hogy megérinthetik,hogy kimutathatják neki azt hogy fontos személy,szeretnek törődni vele és önmagunkból kiindulva (hisz ki nem szereti a simogatást,csókokat) kényeztetni...Más nem jut eszembe.
2013. okt. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
+ igen ennek van talán a legnagyobb értelme, hisz ezzel a törödéssel ápolják a kapcsolatot hogy ne hidegüljön el.
2013. okt. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Engem minden nap reggel és este lát hétvégén meg mindig eggyütt alszunk :) de akkor is jó szorosan mellém bújik.

Eddig depis volt ő de amióta járok vele nem depis sőt kifordult önmagából mert azért volt depis hogy mindenki azt mondta neki soha senkije em lesz viszont amikor egyszer sikerült megnevettetnem észre vettem hogy kárba vesszen egy jó lány és hát elfogadtam hogy nem a álom lány de boldoggá tehetem :)

2013. okt. 10. 21:31
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
pótvizsgáznod kellene érzelmekből.
2013. okt. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szeretem úgy és meg is becsülöm őt hisz sokan megbántották már és rossz volt nézni kelletem neki lelki támasznak és azóta alig akar elengedni ha lent vagyok náluk
2013. okt. 10. 21:39
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálatból ne legyél senkivel, ha neked ő nem az "álom lány", akkor ne hitegesd, mert szerencsétlent tönkre fogod tenni.
2013. okt. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Eredetileg az volt a célom hogy érezze hogy neki is van értelme lenni és élni de amióta a depiből kijött miattam és felfedeztem a jó dolgokat benne dobtam a összes eddigi álom lány képet amit elgondoltam és beleszerettem a személyiségébe :)

A barátságból indult de szerelemmé vált és nem akarnám elveszteni mert akkor vissza is esne meg nekem is hiányozna már és örülök hogy vele lehetek csak kíváncsi voltam hogy miért bújik ennyire hozzám de a válaszokból kijött hogy a szeretet és a megbecsülés hogy végre van kiért élnie és van kit szeretnie.

2013. okt. 10. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!