Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám visszaszerezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám visszaszerezni mint barátot (FRIENDZONE bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal nagyon jól összebarátkoztam de egy idő után többet kezdtem érzeni. Mivel sok időt töltöttünk együtt már nem bírtam tovább és elmondtam neki mit érzek. Először megmondta hogy ez számára csak barátság és nagyon sajnálja hogy nem tudja viszonozni. Ez után elkezdett menekülni:nem veszi fel nekem a telefont,már nem keres(eddig mindig gyakran keresett). Nem hiszem el hogy az őszinteségem miatt (is)vesztettem el.Én a barátja is szívesen maradnék mivel fontos a számomra. Visszaakarom szerezni,mit tanácsoltok?
2013. júl. 13. 21:15
 1/3 A kérdező kommentje:
17/F
2013. júl. 13. 21:15
 2/3 anonim ***** válasza:
haggyad békén 1-2 hétig utána keresheted.
2013. júl. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Lósz...t maradnál a barátja. Ha az egyik fél többet akar, abból nem lesz barátság. Felejtsd el őt. Helyesen teszi, hogy nem veszi fel. Így te se, ő se fog szenvedni. Hosszú távon így a jó, mindkettőtöknek. Tapasztalat.
2013. júl. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!