Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bejövök ennek a srácnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök ennek a srácnak? Idősebbek is mindenképp írjanak! (17/L)

Figyelt kérdés

Egy gimnáziumba járunk, sokszor szavalunk, énekelünk együtt különféle rendezvényeken. Most épp egy színdarabban kaptunk pár szerepét, na jó, mondjuk nem sok közös jelenetünk van, mert nem kedves párt alakítunk.

De már elég sok közös élményünk volt.

Szóval, olyanokat csinál, hogy sokszor néz, figyel, vagy például, volt ilyen ruhavita, nekem nem kellett az amit adtak, mert nem állt jól, hanem a másik szín jobban állt, akkor kiállt mellettem az egész csoport előtt, a tanárunkkal is szembeszállt.

Mármint úgy, hogy "szerintem is ez a ruha jobb lenne neki, amit ő szeretne". :)

Vagy volt olyan, hogy épp próba előtt voltunk, és kilógott a melltartüpántom hátul, mire odajött, finoman megfogott, a pántomat visszaigazította, és akkor elégedetten rámmosolygott.

Vagy olyan is volt, amikor egy ilyen közös éneklés után leugrottam a suli színpadról a kulisszába, aztán örömömben a nyakábaugrottam, és teljesen elpirult és zavarbajött.

Sajnos, elég félénk fiú, olyan tipikus jótanuló (hihi, még szemüveges is, kicsit Harrypotteres feje van) és sokszor púposan áll, nem igazán férfiszépség, de nekem nagyon tetszik, nem is a külseje, hanem mert olyan kedves és nem agresszív, nem a dugásra hajt.

Azt hiszem, még nem is volt nője, nekem már volt pár fiúm, de még én se voltam úgy fiúval.

Nagyon hülye dolog, hogy nem tudok vele beszélgetni, mert olyan görcsös, de próbálok kezdeményezni, csak akkor mindig fiúkkal beszélget.

Szilveszterkor volt olyan, hogy úgy volt, hogy együtt szilveszterezünk, fel is hívott, de aztán elbénázta, és máshol szilvesztereztem. Na, én pedig, miatta képes voltam nem összejönni egy tökhelyessel a bulin.

Szóval, most még nem tudom, mi lehet, Ti hogy látjátok?

De mindig néz, és sokszor látom, hogy rajtam van a tekintete, barátnőim, barátaim is látják.

És sokszor, amikor kettesben maradunk, megfagy a levegő, pl: amikor próbára várunk, csak olyan, kényelmetlen a helyzet. Nem tudunk lazán beszélgetni egymással, ő is görcsöl, én is, habár próbálom természetesnek láttatni magamat, vagyis a viselkedésemet, és próbálok bedobni témákat.

Úgyhogy marad a kényszeredett mondat, a kínos hallgatás, amikor már én is alig várom, hogy valaki jöjjön már, mert nem lehet vele kommunikálni. Amúgy csinosnak tartanak, sokat sportolok, benne vagyok a suli akrobatika csapatában is, elég aktív is vagyok.

Vannak osztálytársai, akik nekem voltak azok általánosban, és utálnak engem. Lehet hogy azok beszéltek neki össze rólam hülyeségeket, és azért nem mer bevállalni? Tökre tetszik, beleszeretés határán vagyok, léccccccccccike segítsetek! :-*


2013. okt. 11. 05:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bejössz neki. Te írtad, hogy nagyon félénk. Szóval ha neked is bejön, neked kell ráhajtani.
2013. okt. 11. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi nem tudunk segíteni...neked kell vele beszélned. ne mond hogy nem tudsz, mert suli után biztos van egy fél órája. le kell tisztázni ki mit akar a másiktól!
2013. okt. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hajnali fél 6-kor?

A leírás alapján egyértelmű: bejössz a srácnak, csak nagyon félénk. Annakidején én is ilyen voltam, szóval ismerem belülről a helyzetet - és szurkolok a srácnak! :)

Keress alkalmakat, amikor együtt lehettek és szituációkat, ahol kommunikálhattok. Érj hozzá, beszélgetés közben érintsd meg csak úgy mellékesen. Vagy kérj tőle valami szívességet.

2013. okt. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is bejössz neki csak fosik..de ha megpróbálod kimutatni hogy kölcsönös és nyitsz felé akkor feloldódhat. Hivd akár sétálni vagy akármi, nincs abban semmi ha te hivod el és nem muszáj randinak hivni, de arra jó hogy esetleg levágja hogy érdekel téged mint pasi. Lehet többször is és utána bennevan az is hogy ő kezdeményez akàr egy csókot vagy hasonlót. Ezt majd ugyis te érzed és làtod. Sok sikert azért majd irhatnál valami fejleményt! :D

21F

2013. okt. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok! :-)


De jóó, köszi hogy ilyen sokan írtatok! :-)

Mindenkinek adtam egy zöld kezet!

Hát, igen, olyan tipikus jótanuló. De nem baj, én nem úgy gondolkodok mint a csaj osztálytársaim.

Ma igen érdekes fejlemény volt, wáá, ezt el kell mesélnem!

Volt most este ilyen irodalmi est, és mi értünk oda legelőször ketten szereplők.

Olyan ari volt, igaz, hogy most sem beszéltünk sokat, de amikor álltam a tükör előtt és épp a hajamat tűzögettem fel (ilyen nagyon hosszú hajam van, kircsi kontyot lehet belőle, és ott gyorsan fodrászkodtam valamit) akkor:

megáll mellettem, néz, néz, elmosolyodik, és ilyet szólt, hogy "de szép vagy" és mosolygott hozzá. :-) Áááááyyyyyá!

Most úgy örülök egész este! :-)

Az este hátralévő részében háát, megint nem tudtunk olyan jól beszélgetni, és hát, az egész estémet most feldúlta ez! :-) Mellé is ültem, amikor az egyetemisták jöttek a második felében a műsorukkal, hát, mindig olyan kis okoskodós szövegekkel kommentálta a történéseket a színpadon, de hát az előadás végén sajnos nem tudtam vele kettesben lenni.

Megint ugyanaz volt, hogy balfxxkodott.

Akkor ugye nem csak szivatásból mondta, hogy szép vagyok?

Sziasztok, írjatok, majd megint jövök, ma nulladikra mentem, wáá, most végre holnap 10ig alhatok! :-*

2013. okt. 11. 22:25
 6/10 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján a srác elég valószínű, hogy nem szivatós. Szerintem nincs mitől félned.

Làtod ez is haladás. ;)

2013. okt. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

És mi lenne, ha egy ilyen alkalommal amikor egy helyen vagytok, és egyszerűen melléállnál és tök természetesen és magától értetődően megfognád a kezét?

Vagy odamennél hozzá és a fülébe súgnád, hogy öleljen meg?

2013. okt. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok! :-)


Háát, megpróbálom ezt az ötletet, de azért nekem is össze kell szedni a bátorságomat!

A héten lesz bemutatónk, megpróbálok valamit, írni fogok!:-*

2013. okt. 12. 19:58
 9/10 anonim ***** válasza:

#7


Ja!

2013. okt. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok! :-)


A bemutatón túl vagyunk, jól sikerült, de ő csak balf##kodott.


Megfigyelt, mindig direkt mellém állt, de néha azt hiszem, hogy komoly kommunikációs problémái vannak.

Hát mindenkivel beszélt, csak velem nem...mikor kettesben voltunk a próbateremben, akkor csak mosolygott, de tökre utáltam, hogy egyfolytában melóznom kellett azon, hogy legalább kommunikáljunk, és mivel nem tud mit kérdezni - nem értem, olyan okos - sokszor csak kínosan hallgattunk.


Komolyan, néha azt gondolom, hogy őneki biztos nem is tetszek, és csak beképzelem, és biztos utál, és azért nem akar beszélgetni velem, nehogy azt higgyem, hogy bejövök neki.


Áh, nehéz eset.


Ami viszont vicces volt: együtt járunk törifakultációra, aztán a tanárunk kérdezte, hogy ki mit játszik, ő erre:

" a ... (nevem, de nem akarom kiírni) lesz a feleségem ... igen, őt veszem feleségül" - fúú, egy percre olyan kuss lett a teremben, még a tanárunk arcán is láttam, hogy meglepődött. :)


Folytatása nemsokára újra itt következik!

2013. okt. 22. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!