Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám még úgy lerázni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám még úgy lerázni a pasimat hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés

4 hónapja együtt vagyunk, és szeretem a fiút, DE teljesen felőrölt engem a viselkedése. Én nem tudok már ezért teljes szeretettel felé fordulni, nincs így értelme.

Állandóan rám van tapadva, vár az ajtóm előtt, lecsekkolja a telefonomat, számítógépemet ha kimegyek akár egy pillanatra szobából, állandóan keres telefonon hogy kivel vagy mivel töltöm az időmet. Kismilliószor biztosítottam róla (és tényleg igaz!!)hogy nincs oka féltékenységre, de nem bízik bennem.

Mindezt amit leírtam több színben kibővítve is már közöltem vele, de hivatkozik a fiú ismerőseimre, exeimre akikkel nem vagyok hajlandó megszakítani a kapcsolatot meg örökösen belém beszéli hogy csak azért mert szeretem, ez nem bűn, még én érzem hülyén magam.

Tényleg eddig mindig elmagyaráztam neki mennyire nem érzem jól magam így mellette, de már nem megy. Nem akarok ettől függetlenül durva lenni vele, mert egyébként fantasztikus ember, és túl érzékeny is, csak ne lenne ez a hülye dolga. Hogy lehet még lerázni valakit ha az egyenes beszéd nem segít? kérlek írjatok.


2009. nov. 10. 02:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az úgy rázd le, hogy ne bántsd meg hozzáállást felejtsd el. Feltétlen legyél hozzá őszinte. Az a probléma, hogy hajlamosak vagyunk elfelejteni, hogy nem ugyanúgy működik az agyunk, ezért ami számunkra nyilvánvaló utalás, nem jelenti azt, hogy az ellenkező nemű is érti. Tehát beszéljünk világosan. Mondd el, hogy mit gondolsz és kész. Nem kell cifrázni, túlbonyoltani, egyszerűen légy egyenes, ez a legkíméletesebb.
2009. nov. 10. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg hogy ha így nem kellesz neki akkor felejtsen el. Ha megsértődik ez van. Nemhogy örülne hogy veled lehet de nem. Inkáb teljesen ki akar sajátítani ahelyett hogy megelégedne. Az ilyen ember sose fog megváltozni. Én összetenném a kezem ha ilyen csajom lehetne mint te.
2009. nov. 10. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
sajnos egy szakítást nem lehet úgy közölni, hogy valamelyik fél ne bántódna meg. mindenképp légy vele őszinte és határozottan mond meg neki ha így nem fogad el inkább ne is legyetek együtt.
2009. nov. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel szeret bántani fogod és nem is kicsit a szakításotokkal. Mivel nagyon féltékeny még az is meglehet hogy nem fog békénhagyni, nem fogja elfogadni a döntésed hogy vége
2009. nov. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Sehogy. De, ha már reálisabb céllal csak lerázni akarod és a lehetetlent, miszerint meg ne bántódjon, nem kötöd ki feltételnek, akkor lehetsz őszinte, azaz önmagad, mindenféle köntörfalazás nélkül.

Egyenes beszéd: figyelj, te nem engem, hanem magadat szereted. Mutatja ezt az, hogy tárgyként, tulajdonként kezelsz és meg mered engedni magadnak, amit pl. egy idegennél nem: ezeket fentebb elsoroltad. Kérdezd meg tőle, hogy ezek közül melyik az, ami neked/érted történik és jó neked, melyik pedig, amit önmagáért tesz. Mondhatni kötelezni akar, hogy anyád, tesód, barátaid, stb. helyett őt szeresd, időd helyettük meg más egyéb helyett csak vele töltsed és még a gondolataidban is csak ő legyen.

Namármost, ezek után kit érdekel, ha megbántódik az, aki téged nem, csak magát szereti?

2009. nov. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

az "ilyen" emberekből lesz később asszonyverő

Mondd el hogy ez a kapcsolat nem működik, mielőbb szabadulj meg tőle

2009. nov. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Csináld vele te is ugyan azt, amit ő csinál veled. Talán észreveszi magát.
2009. nov. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj. Az ilyen pasinak olyan csaj valo, aki tenyleg megszakit minden kapcsolatot a pasiert, es fanatikusan szereti, es minden megalaztatast eltür. Csak tudd ez meg rosszabb is lehet kesöbb.Tapasztalatbol tudom, hogyaz ilyen pasik mennyire messzire kepesek elmenni. Ne finimkodj, mond meg erthetöen vilagosan, hogy vege, es imadkozz, hogy leszalljon rolad.
2009. nov. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. A válaszokat olvasva jobban felbátorodtam, igyekszem gondolni rájuk.
2009. nov. 11. 02:24
 10/12 anonim ***** válasza:
"Gratulálok, a viselkedésednek köszönhetően más pasik segítsége nélkül is elüldöztél magadtól.
2010. máj. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!