Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiatal tini lányok, miért...

Fiatal tini lányok, miért ilyen fontos nektek a külső, nem bírnátok úgy ismerkedni egy fiúval, hogy sz. Rtok a külsejére és adtok esélyt neki, ahogy én szoktam tenni a lányokkal?

Figyelt kérdés
Én mindenféle lánnyal ismerkedem, pedig a többség nem is jön be, de adok esélyt nekik, végülsi barátok lehetünk. Viszont a lányoknál nem ezt tapasztalom és ez eléggé rosszul esik. KÜldök képet és vagy rondának nevez aztán tilt vagy csak nem válaszol többet, eltűnik örökre.
2013. júl. 3. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor minek küldesz képet?
2013. júl. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%

"Fiatal tini lányok"


Az első 2 szót elhagyhatod a kérdséből, sőt ez utóbbit is átírhatod, arra, hogy lányok, nők, csajok (stb.) ugyanis semelyikük nem ad esélyt egy szinten alul... Éltkortól függtlenül habár elvileg 35 környékén esik a irracionálisan magas mérce. (a normális szintre)

2013. júl. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
"a többség nem is jön be, de adok esélyt nekik, végülsi barátok lehetünk" -> Kérdező, neked miért számít a külső?
2013. júl. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Aki válogathat, az válogat.
2013. júl. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én szoktam!! :) szeretek ismerkedni, és igaz hogy ha nem az esetem attól még lehetünk barátok :)14/L
2013. júl. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pontosan úgy van, ahogyan a kérdező mondja. Sokszor jártam már úgy társkereső oldalakon, hogy kép nélkül több hónapon át elbeszélgettem több lánnyal is nagyon jót, szinte belém szerettem anonymként is. Aztán később küldtem képet (mert ha azzal kezdem, akkor rögtön jön a leforrázás, hogy legyünk barátok), miután ezt meglátták soha egyetlen szót sem írt vissza a többség. Mint a kámfor, úgy elillantak szó nélkül. Hiába írtam bármit is, válasz nem jött már soha. Ennyit a lányokról, akikben hatalmasat csalódtam.
2013. júl. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
akkor maradtak a fiúk :D
2013. okt. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!