Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha, a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha, a barátnőm befenyít?

Figyelt kérdés

Van pár lány ismerösöm a facebookon, akikkel csak barát vagyok, és barátnöm elkèrte a facebook jelszavam hogy, ellenörizze hogy kikkel beszélek, és azt mondta hogy ahány lánnyal beszélek ratja kivül, annyi pofont ad!


És nem viccel mert multkor amikor az utcán sètáltunk, ès egy lányra ránéztem, és kaptam töle egy elég nagy pofont!



2013. okt. 11. 11:02
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Szakítani??????

Már 2 hónapja akarok vele szakítani, csak nem merek

2013. okt. 11. 11:59
 12/28 anonim ***** válasza:
kamu ... de jó :)
2013. okt. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Neked is kivánok ilyen kamut
2013. okt. 11. 12:18
 14/28 anonim ***** válasza:

Es te elkerted az ovet, o vajon hany pasival beszell?

Ja h neki szabad...

Legyen benned mar ferfi.

2013. okt. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

"Es te elkerted az ovet, o vajon hany pasival beszell?"

Ja, az lenne a korrekt, ha te is ellenőriznéd, hogy ő hány pasival beszél...


Amúgy mi az hogy nem mersz vele szakítani? O_o

Akkor kényszerből vagy egy ilyen lánnyal aki pofozgat? LOL!

2013. okt. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Egyszerüen félek megmondani neki hogy vége...... tuti szétpofozna
2013. okt. 11. 13:32
 17/28 anonim ***** válasza:

Azert kivancsi vagyok, korotok? Esetleg joerobe van az asszony?

Ha pofon vag mert nem csapsz a seggere? Fogd meg a kezet h ne tudjon kemenykedni. V mit nem probaltal?

A facebookosra nem irtal, neked megvan a jelszava?

2013. okt. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
én 19, ő 17
2013. okt. 11. 13:50
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Igyekszem abbahagyni a nevetést amíg írok.


Most komolyan együtt vagy még vele?


Ne haragudj de ez szánalmas. A csaj hülye, te meg még hülyébb vagy, ha hagyod magad.


3 dolgot tehetsz szerintem:


1 tovább tűröd, de akkor ne is panaszkodj!

2. Mond meg neki, hogy ha még 1 jogtalan pofont ad akkor vissza fogsz ütni. Mert igen is vannak helyzetek amikor egy nő is megérdemli! De úgy, hogy be ne kéküljön. Egyébként meg önvédelem!

3. megmondod, hogy vége, letiltod mindenhonnan, nem reagálsz semmire, se telefonra, se smsre, ha keres. Ha kell számot is cserélsz. Magyarul, kizárod az életedből. Ha személyesen keres, nem beszélsz vele. Elmész mellette az utcán...stb. Ha nem hagyja abba, fenyegesd meg, hogy távol tartási végzést kérsz ellene. Tudod, zaklatás.


Ha hagyod magad, akkor tűrd nyugodtan. Ha nem akkor cselekedj minél hamarabb.


27/N

2013. okt. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Az utolsonak igaza van. Nem csak a te esetedben, minden szakitas utan a telyes kizaras a legjobb. Igy mindket fel sokkal hamarabb felejt, raadasul kevesebb fajdalommal jar!


P.S. Szerintem kamuzol, de ha nem, akkor mindenki neveben beszelek, amikor arra kerlek, hogy soha tobbe ne nevezd magadd ferfinak! ;)

2013. okt. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!