Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt a barátnőm az unokate...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátnőm az unokatesommal mit tegyek?

Figyelt kérdés

A baràtnőmmel 8 hónapja vagyunk együtt.Most mondta el hogy 2nappal ezelőtt megcsalt.Kiakadtam mert az unokatesommal is jóba voltam.De szerintem szakitok.:( a bnőm 16

18/F



#barátnő #unokatesommal
2013. jan. 6. 23:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Szakíts. Családba meg mondd el milyen kis ro*adékok járnak...
2013. jan. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
még annyi h mindketten részegek voltak.tudom h ez nem jogositja fel őket semmire
2013. jan. 6. 23:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Szakítsál is, ne engedd meg, hogy akárcsak egy lány is így bánjon veled, te jobbat érdemelsz, sose feledd!
2013. jan. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem kifogás. Én 18 vagyok, de még csak 1x voltam részeg, de ak nagyon. Akkor is a barátommal ittunk. Látni semmit nem láttam, de akkor is azt kérdezgettem, te biztos h ******* vagy, mert én csak az övé vagyok???? Mikor mondta hogy igen, nem hittem neki, és mondtam hagyjon, mert nem tudom biztosra hogy ő az xD Ennyit erről a részegek voltak dumáról:D
2013. jan. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16 évesen elég szép teljesítmény a barátnődtől. El tudom képzelni mi lesz vele később. Az a minimum, hogy szakítasz vele.
2013. jan. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hàt igen én is igy gondoltam. és az unokatesommal mit kezdek? veszek össze vele egy életre? azt nem tudom ki kezdeményezett.
2013. jan. 6. 23:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen nézd levegőnek. Lehet, hogy gyerekesen hangzik, de ha nem foglalkozol vele, attól csak szarabbul érzi magát és rájön, hogy mekkora barom volt.
2013. jan. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
dobd ki, a bizalom oda így nincs értelme folytatni, a bosszú felesleges a méreg meg csak neked árt, az unokatesódat nézd levegőnek
2013. jan. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!