Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akarok járni vele mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok járni vele mert túl okos! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy nagyon okos, értelmes, intelligens sráccal, de egyszerűen hülyének érzem magam mellette, pedig én is elég okos vagyok. Eddig sose volt ilyen okos barátom, szeretek én okosabb lenni, mert így egy senkinek érzem magam. Mi ilyenkor a teendő? Ne foglalkozzak vele, ez nem lényeg vagy pedig igenis számít és ne legyen köztünk semmi?
2013. márc. 5. 21:56
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
82%
A kérdésedből kiderült hogy nem vagy okos.
2013. márc. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
nem ám inkább megpróbálnál tanulni tőle, inkább hagyod és maradsz hülye:D
2013. márc. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
88%
úristen
2013. márc. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Felejtsd el ezt a hülyeséget ez a teendő! Miért lennél emiatt senki? -_-
2013. márc. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz vele...nem fog megszégyeníteni
2013. márc. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
most ez tényleg ennyire fontos ?
2013. márc. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Butaságot hordasz itt össze. Ha felfedezed, hogy okosabb nálad, akkor intelligens vagy. Ami nem mérhető tudásban. (és felesleges is lenne ilyen próbálkozás.) Szóval nyugodtan járj vele, ha tetszik, és érzel is valami "mást" iránta:) Szerintem ez őt sem aggasztja... Téged se bántson a dolog...
2013. márc. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Add nekem! Én az intelligens pasikra bukom! :D
2013. márc. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

okos? ez tetszik

tudod majd ez akkor derül ki, ha az életben is az

ugyanis ezt nem tanítják, azt Te tapasztalod meg

minden embernek megvan a magához való esze

ezért nem akarsz járni vele? Te döntésed, de nem hiszem ez kizáró oknak kéne lenni N

2013. márc. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Hát, nem attól okos valaki, hogy mennyi szerzett információja van. Ha egyszerűen józan eszű, értelmes vagy, nincs gond. Egy átlagos műveltséggel pedig megtudod érteni, hogy jó okossal lenni...tanulhatsz

De ő is tanulhat tőled.

Ahogy az én barátom tőlem irodalmat, tudományokat, én tőle történelmet, és focitörténelmet:D

2013. márc. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!