Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy párkapcsolatban a szünet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolatban a szünet egyenlő lehet a szakítással?

Figyelt kérdés
2013. okt. 11. 16:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehet,de nem biztos.
2013. okt. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Lehet = nem biztos

Amúgy igen, lehet.

2013. okt. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
igen.
2013. okt. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbb esetben csak időhúzás a szakítás előtt.
2013. okt. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 NyolcOne9 ***** válasza:
Nálam azt jelenti.
2013. okt. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én kértem már szünetet,majd folytattuk.De rossz volt, tegnap végleg szétmentünk..
2013. okt. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
szinte mindig
2013. okt. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az esetek többségében ez egy előjáték a szakításhoz. Ha belegondolsz, teljesen evidens.


Miért kérsz szünetet? Mert egy problémát illetően nincs megoldás, és ötleted/huzalmad/akármid további megoldásalternatívák után kutatni, ezért elvonulsz gondolkodni. A kérdés, hogy vajon megoldódik e a probléma, amíg mindketten külön-külön gondolkodtok. Szerinted?


A másik verzió a "nem tudom, mit érzek, meglátjuk, mennyire hiányzik" hozzáállás. Általában hiányozni fog. Na és? Utána úgyis megint együtt kell lenni vele, nem? A probléma ugyanúgy nem oldódott meg külön, csak később jön egy második nekifutás.


Összességében azt gondolom, hogy aki képes és hajlandó a párkapcsolatát megmenteni, annak ehhez nincs szükség szünetre. A párkapcsolati probléma megoldása pontosan olyan, mint egy párkapcsolatban bármi más: kettő ember együttes munkája kell hozzá. Ha valaki azt mondja, hogy te menj haza oldd meg a magadét, én is megoldom a magamét, az szerintem nem jó megközelítés.


Persze van olyan, hogy az embernek szüksége van egy kis egyedüllétre, de ez legyen mondjuk néhány óra. Ez nem párkapcsolati szünet, hanem egy nagy séta, amíg egyedül akarsz lenni. Én soha nem mondanék olyat, hogy "akkor most pár napig ne találkozzunk". Ha valaki ilyet mondana nekem, akkor azt mondanám, hogy most vagy itt marad és befejezi, amit elkezdett, vagy a pár napot módosítsuk pár örökkévalóságra...

2013. okt. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval. Általába 95%-nak szakítás a vége ha ilyen szünetet tart. Velem sem volt másképp.

De sztem kár is kínozni egymást ezzel a szünettel. Az egyik félbe reményt kelthet: hátha-hátha még lesz valami. Közbe annál nagyobbat fog koppanni, szóval sztem értelmetlen.

2013. okt. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, de nagy rá az esély.
2013. okt. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!