Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Szünet" a párkapcsolatban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Szünet" a párkapcsolatban? Segít az érzéseken?

Figyelt kérdés

Történetemet megprobálom röviden és tömören leírni.

Már több mint egy éves kapcsolatba voltunk, és a párom "szünetet" kért.

Igazából ezt annyira nem nevezte ő szünetnek, egyszerűen csak sok időt akar egyedül lenni nélkülem, úgy hogy csak nagyon ritkán beszélünk, és csak akkor is csak ha ő hív engem.

Én ezt nem nagyon értettem, és mikor kérdeztem az okot, akkor arra hivatkozott hogy nincs magánélete és sokat vagyunk együtt.

Sajnos ez nem igaz, mivel én hétközbe dolgozom és csak hétvégén utaztam le vagy ő utazott fel.

Szoval heti 2 nap volt az amit együtt töltöttünk.

Régebben persze minden nap együtt voltunk és nem zavarta őt, sőtt, igazából ő akart sokszor velem lenni.

Mióta munkahelyem miatt el kellett költöznöm, azóta midnen más.

Próbáltunk nemrég egy kis időre élettársi viszonyt élni, de ez szerinte nem működött, mert az érzéseit nem tudja igazán eldőnteni.

Utánna jött ez a döntés neki, hogy egy kicsit egymás nélkül.

Mondta, hogy számára hiányzik azt hogy be legyen zsongva, és várja az együttlétet.

Sokszor változtam meg mert kérte, de minden változás után új hibákta látott bennem. Szóval sehogy se volt jó neki.

Érzései össze vannak kavarodva, és nem igazán tudja eldőnteni hogy nagyon szerete még, vagy csak megszokás már minden.

Szerinte ezután minden jobb lesz.


Erre várok értelmes válaszokat, mert én akárhogy törtem a fejem, nem nagyon sült ki belölle semmi ésszerű.


2010. máj. 22. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
nem, csak kihasznál...
2010. máj. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
vmi konkrétabb esetet, tapasztalatot várok inkább. ahol hasonlóan viszonyult az egyik fél a másikhoz.
2010. máj. 22. 18:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Konkrét esetem, tapasztalatom nincs, de szerintem ez a fiú egy komoly beszélgetésre szorul! Ott rontottad el,hogy sokszor változtál miatta, látod: nem tudott elfogadni úgy ahogy vagy! Nem azt mondom,hogy teljes mértékbe elkell fogadni,mert alkalmazkodni és csiszolni kell, ott ahol van mit. Megéri ez neked? Nem hiszem,hogy túl idős lennél, tovább tudnál lépni. Szerintem ő már nem szeret, nem akar veled lenni, és ezt közölte is, meg azt is közölte, hogy nem tudja mit érez! Nem szeret, és te is tudod, hogy ez így rossz neked. Lépj!
2010. máj. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezt úgy hívják süketelés.Elég gyáva a srác,mert nem meri a szemedbe mondani,hogy nála vége.Halogat,meg hiteget,csak nem értem miben bízik,hogy megunod és magadtól lelépsz,így nem neki kell szakítania?

Elég egyoldalúnak tűnik a kapcsolat.Vagyis te már mindent megtettél,hogy működjön,ő pedig semmit,csak elvárt,hogy milyen legyél stb.Egy normális kapcsolatban ilyen nincs.

Tudom,hogy szereted,de ha tényleg végiggondolod,amit ide leírtál,akkor látni fogod,hogy mi a megoldás.

2010. máj. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hülyeség amiket irtatok bocs..

Velem ez volt 1,5 hónapja szünetet kért mert nemtudta hogy szerelem ez ami közöttünk van vagy csak megszokás

És nem dobott ki én se őt megbeszéltünk mindent ami nem ment és azóta sokkal jobb minden!:)

Persze lehet hogy neked rosszul fog elsülni de sztem beszélgessetek el minden problémáról ami köztetk van vagy ami nem tetszik a másiknak és akkor kezdjétek el újre:);)♥

2010. máj. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem hülyeség,ez egy sima koptatás,fokozatosan.

1.nem megy az együttélés,mert nincs magánélete

2.nem jó csak hétvégén sem a randi,mert az is sok

3.akármit változtat a csaj úgy sem jó

4.szünet kérése...akkor van kommunikáció,amikor a pasi akarja


"nem igazán tudja eldőnteni hogy nagyon szerete még, vagy csak megszokás már minden"


Pfff! :S

2010. máj. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Aki 19:09 kor írta a választ attól kérdezem, hogy mégis mennyi szünetet kért? Mert igazából tőlem 1 hónapot.
2010. máj. 22. 20:22
 8/8 anonim ***** válasza:

19:09-es vagyok tőlem is annyit kért..:) 4 napig birta:P

És nagyon jól megvagyunk rákell jönnie hogy kellesz-e neki szeret-e stb..:)

Remélem ti is igy lesztek mint mi:)

2010. máj. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!