Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van esélye egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélye egy szegény lánynak egy jómódú fiúnál?

Figyelt kérdés

Van egy pasi akivel sms-ezni szoktam. Az ő családja jómódú, készpénzre vesznek házat, kocsit, főldjük is van.

Az én családom viszont nagyon szegény, napról napra élünk.

Szerintetek engedné a fiúnak a családja, hogy engem elvegyen feleségűl?


2013. okt. 11. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Mivel 2013-at írunk, igen. De van köztetek sms kapcsolaton kívül más????
2013. okt. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
esetleg már megkérte a kezed? ha még nem, akkor felesleges Hamupipőke-álmokba ringatnod magad.
2013. okt. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Kedves Hamupipőke! Remélem Felséged is észrevette, hogy a XXI.-ik században élünk.
2013. okt. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezeket a fiú írta sms-ben? Hű, de nagyot fogsz te koppani... :D
2013. okt. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Még nem is találkoztatok, de már a házasságról fantáziálsz? Nyilván nem csak a pénzére hajtasz....
2013. okt. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Előbb ismerd meg, remélem nem a jómódúsága miatt gondolsz házasságra, mert akkor a család se fog örülni. Őszintén, én ilyen hamar még nem gondoltam soha ilyenre.
2013. okt. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Már több mint egy éve sms-ezünk és párszor találkoztunk is. Tudom, hogy a családjának fontos a házasság. Amúgy nem vagyok hamupipőke!!!!
2013. okt. 11. 16:55
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Be is mutatott már a családjának?
2013. okt. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Gyerekkorom óta ismerem a szüleit.
2013. okt. 11. 18:05
 10/10 anonim ***** válasza:
Én voltam már jómódú pasival. Nem volt gond, bár végül vége lett. Köze volt hozzá annak is, hogy zavart, hogy nem vagyunk egy "magasságban".
2013. okt. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!