Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akar valamit tőlem? Szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hegix kérdése:

Akar valamit tőlem? Szerintetek? Kérlek írjatok valamit, köszi. (A többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon tetszik nekem, igaz más városba lakik.(szomszéd városba lakik, kemény 4 km-re)Ki szoktam rakni face-re, hogy lájk és megy... és mikor megköszöni, mindig ír, hogy amúgy szia. Meg alapból is rám szokott írni, de van mikor nem is beszélünk. (napokig) Nagyon tetszik, de nem merek ráírni, mert multkor írtam neki, de akkor játszott. De amúgy sokszor mondta már, hogy szép vagyok, meg, hogy ő is küldte az ilyen lájk és megy dolgot és abba azt írta, hogy jönne velem sétálni, meg hogy mosolyogna ha megcsókolnám. Meg multkor is írta, hogy megy fodrászhoz és mondta, hogy majd ír és írt is. De ha nem akarna tőlem semmit miért írna? Vagy csak úgy? De viszont azt nem hozza fel, hogy találkozzunk. (akár suli után is) A képimet viszont amit felrakok azt lájkolja és puszi jeleket is ír... És onnan indulok ki, hogy én annak nem írok psuzi jelet akitől nem akarok semmit. Na de szerintetek? Akar tőle valamit?
2013. okt. 11. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele.
2013. okt. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
én is srácból vagyok, ha valakivel el kezdek beszélgetni meg lájkolgatom stb. akkor akarok tőle valamit, mondjuk össze akarok vele jönni vagy valami hasonló dolog
2013. okt. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
de akkor miert nem ir napokig? meg mirert nem utal ra h talizni kene/ nem biztos abba h en mit akarok?
2013. okt. 12. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!