Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kérlek nyugtassatok meg!...

Kérlek nyugtassatok meg! Anyatejes babám ugye nem kaphatja el tőlem ezt a megfázás szerűséget?

Figyelt kérdés

Párom és én is betegek lettünk (orrfolyás,torokfájás,köhögés,láz nélkül)

Az 5hós kislányom csak anyatejet kap, ugye nem kapja el tőlem és szoptathatom nyugodtan?


2012. okt. 1. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Elkaphatja. Az anyatejjel a baktériumok/vírusok es az ellenanyag is a szervezetébe kerül, ezért nem kell nagyon aggodni
2012. okt. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elkaphatja.

De mivel a Te szervezeted ellenanyagot termel és a tejjel ezt ő is megkapja, így elég erős védettsége van.

Én is most voltam beteg egy hétig (lázas is) közben szoptzattam, 5,5 hós kisfiamnak semmi baja nem lett.

2012. okt. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves 2.!

Azt gondoltam hogy elkaphatja csak nagyon sok helyen olvastam, hogy influenzás anyukák is nyugodtan szoptathatnak mert az anyatej megvédi a babákat!és én igazából nem vagyok nagy beteg de a babám nem szeretném hogy elkapja!

Köszönöm kedvességed...

2012. okt. 1. 09:57
 4/7 anonim ***** válasza:

3szor voltam náthás 8 hós koráig, egyszer sem kapta el az anyatejes kisfiam

azzal, hogy szoptatod nem kapja el, sőt szoptatnod is kell :-)

moss gyakran kezet, ne puszilgasd, szellőztess, s lehet a gyógyszertárban kapni pár forintért maszkot én azt vettem fel, mikor foglalkoztam vele.

Kicsi az esélye, hogy elkapja.

2012. okt. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Simán elkaphatja, de akkor sem történik semmi. Nyugodtan szoptathatod, szívd az orrát, esetleg adj neki Cebion cseppeket, ha pedig lázas, valami lázcsillapítót. Kevés gyerek ússza meg egy kis alkalmi nátha nélkül, ez független attól, hogy mivel etetik.

Jobbulást!

2012. okt. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Úgy látszik az eredeti 2.hozzászóló törölte "kedves" válaszát!
2012. okt. 1. 14:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Ő nem tudja törölni, a moderátorok szűrőjén nem ment át. :)
2012. okt. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!