Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszú kapcsolat után szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú kapcsolat után szakítás. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Több mint két évet voltunk együtt. Tegnap éreztem,hogy valami nem ok,faggattam majd kinyögte,hogy mindenkinek ilyen lányt kíván és tökéletes vagyok,de nem érzi már azt... Ugyanakkor egy hete még rózsát hozott nekem! Nem tudom mit tegyek,mert tegnap meg már írta,hogy olyan a horoszkópja,hogy nem tud szakítani és mindig visszakönyörgi magát.. Talán ez célzás,hogy megbánta? A másik,hogy ma egy közös barátunk szülinapja lesz. Ahol alapoznak úgy terveztem oda elmegyek,de a buliba már nem,mert kínos lenne együtt bulizni. Szerintetek ha kicsípem magam és nem igazán foglalkozom vele,míg ott vagyok és elmegyek másik helyre,elkezd agyalni,hogy vajon merre megyek stb? Nagyon szeretem Őt...

21/L


2013. okt. 12. 08:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Se egyik, se másik buliba nem mennék most a helyedben és elérhetetlenné válnék a srác számára.

Csúfos, és igen kínos jelenetekben lesz részed, ha te ebben a "kapcsolatban" maradsz.

Én nem maradnék.

2013. okt. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha egyszer képes volt szakítani, akkor már nem szeret. Ha hiányzol neki akkor a megszokás, vagy a szex miatt. Amint kap egy kis babusgatást, vagy szexet, le fog lépni újra. Ha féltékenyé tennéd, megint csak az egoját ért sérelmet próbálná helyretenni.

Lépj ki az életéből, mielőtt a saját károdon jössz rá a fentiekre. :( sajnálom!

2013. okt. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ennek annyi ez a jajj meg még szeretem őt nagyon cuki de idővel csökkenni fog. Röhejes és dögunalmas már ezaz idő dolog de működik.

De csak akkor ha észbekapsz és te is akarod h jobb legyen és nem sírsz meg rísz meg sajnáltatod magad.

2013. okt. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!