Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 1 hónapja szakítottam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónapja szakítottam a barátnőmmel, ez az idő alatt volt sárdobálás is és most utalgat Facebook bejegyzéseken keresztül. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Leszögezem, hogy nem haragszom rá, de nem is akarok tőle semmit. Az elején még bűntudatom volt, jóvá is akartam tenni, de aztán közös ismerősökön keresztül lehordott engem és nagyon elegem lett. Megírtam neki, hogy hagyjon békén. Azóta viszont voltak utalások Facebookon bejegyzésekben (zene) és idegesít. Nem akarom letiltani, az nekem gyerekes, de ezt a viselkedést sem tartom helyesnek. Írjak neki, hogy álljon le, vagy próbáljam mellőzni? 24F

2013. okt. 8. 23:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Tiltsd le és nem fogod látni.
2013. okt. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ezt szeretném elkerülni. Szerintem gyerekes a tiltás.
2013. okt. 8. 23:56
 3/16 anonim ***** válasza:
Hangsúlyozd ki a gyerekes viselkedését egy nyilvános megszégyenítés alkalmával.
2013. okt. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Hanariko ***** válasza:
Lehet hogy gyerekes, de akarod nézni a hülye posztjait vagy nem? Amúgy sem írja ki neki a face (ha jól tudom) hogy letiltod.
2013. okt. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem, ilyet nem teszek. Akármennyire is megbántott, nem csinálok műsort. Nem is vagyok olyan típus.
2013. okt. 8. 23:59
 6/16 A kérdező kommentje:
4: Tudom, hogy állandóan figyeli az én profilom, szóval... :)
2013. okt. 8. 23:59
 7/16 anonim ***** válasza:
Ez esetben kerüld a facebook-ot és válts google+-ra.
2013. okt. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Egyszerűen miért veszel egyáltalán tudomást róla? nekem ezt egy pasi csinálta. Nem érdekelt, átléptem, még egy ilyen kérdést sem irtam ki miatta..minek?
2013. okt. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Akkor csak töröld az ismerőseid közül...
2013. okt. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
van egy olyan beállítás egyébként facebookon, hogy ne küldjön semmilyen értesítést, ha csinált valamit. Már ha csak az zavar, hogy te látod. Ha az zavar, hogy más is látja, akkor ez nem megoldás rá. Szóval se nem törlöd le, se nem tiltod le, de likeokat/postokat/akármit nem látsz, ha megnyitod a facebookot, csak és kizárólag akkor, ha önszántadból megkeresed az exed.
2013. okt. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!