Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi az oka, ha nem mentek a párotok nélkül bulizni?

Figyelt kérdés

Mivel nekem nincs kedvem, így ő sem megy el végül a már 2 hete tervezett buliba. Attól félek, hogy azért nem megy, mert fél, hogy mit szólnék én, ha egyedül menne, amit persze nem akarok, mert én nem tiltom meg neki. Vagy csak simán nincs kedve nélkülem bulizni?

Szerintetek?


2013. okt. 12. 08:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én tegnap este úgy bebasztam, mint a szar... Még a nadrágomat is telibe hánytam...
2013. okt. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
akkor jó hamar kiheverted, ha már fent vagy:D
2013. okt. 12. 08:50
 3/7 anonim ***** válasza:
7:32-kor már fent voltam. Nem vagyok ilyen másnapos típusú, meg részeg se nagyon szoktam lenni (legalábbis nem ennyire), csak tegnap újfajta technikával ittunk. :D
2013. okt. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle. Mondd neki, hogy nyugodtan elmehet nélküled is, Téged ez nem zavar.
2013. okt. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

mi többször megyünk külön, mint együtt és ennek az az oka hogy a barátom idősebb is meg nem is az a táncolós tombolós típus hanem inkább beülni szeret valami lightosabb helyre és ott iszogatni, én viszont szeretek kirúgni ilyenkor a hámból és táncolni meg pörögni

néha megyünk együtt is de inkább én megyek vele beülni ő nem szokott jönni velem táncolni

nem tudom hogy jól van e ez így, de eddig nem volt belőle probléma, le is kopogom :D

szerintem egyébként beszéld rá hogy nyugodtan menjen el nélküled és érezze jól magát vagy erőltesd meg magad és menj el vele te is, de csak akkor ha úgy érzed nem fogsz durcizni és a sarokban ülni hanem megpróbálod magad jól érezni de ha ez nem megy akkor tényleg próbáld meg rávenni hogy inkább menjen egyedül mert te úgyse éreznéd jól magad és ezzel nem akarod elrontani az ő szórakozását is

2013. okt. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kérdeztem már, de mindig csak annyit mond, hogy már neki sincs kedve. Pedig már 2 hete tervezik a haverjaival, és amint kiderült, hogy én nem megyek,ő sem...

Ezért érdekel, nálatok ez hogy van?

2013. okt. 12. 08:56
 7/7 A kérdező kommentje:

Annyiszor mondtam már, hogy tényleg menjen nélkülem is, hisz vágyott. De nem megy, és félek, hogy csak azért mert fél, hogy mi lenne utána vagy ilyenek. Vagy csak szimplán velem szeret bulizni, hisz eddig mindig együtt mentünk.

Meg még arra tippelek, hogy esetleg ő sem szeretné, ha nélküle mennék el bulizni, fordított esetben, mivel múltkor mondott egy olyat, hogy ő nem tenne olyat, amit fordított esetben nem szeretne.


Úgyhogy nem értem, mert nem hajlandó elmondani..

2013. okt. 12. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!