Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan reagálnátok, ha párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok, ha párotok (távkapcsolatban éltek, havonta 1x találkoztok 2-3 napra) lemondaná a találkát, mert bulizni megy a haverjával?

Figyelt kérdés
Nagyon ritkán talalkozunk, minden együtt töltött óra aranyat èr,de ö egy nappal arrèbb tolta a talalkozalást,mert elözö este bulizni megy a baratjaval. Nem akartam neki mondani,de nagyon kibuktam a dolgon.Túl reagálom? Csak olyan rosszul esik,hogy már egy hónapja tervezzük,meg el van szállva,hogy mennyire hiányzom neki,erre paff,mint derült ègböl villámcsapás,néhány nappal az utazás elött közli velem. Szóljak neki,hogy rosszul esett vagy inkabb halgassam el es örüljek a maradèk néhány napnak?
2013. ápr. 21. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem ennek a kapcsolatnak már löttek!!
2013. ápr. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Mondjad meg neki, hogy igen is rosszul esik, hogy havonta találkoztok és te készülsz rá, erre eltolja egy nappal. Ha nem mondod, többször is meg fogja csinálni.
2013. ápr. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem abba, hogy eltolja egy nappal, igazán nem halsz bele.
2013. ápr. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem az esett rosszul,hogy kevesebbet leszünk együtt,hanem.az,hogy mar egy hónapja tudja,hogy mikor megyek és egy jelentéktelen buli fontosabb neki,mint a velem töltött idö.
2013. ápr. 21. 19:12
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem meg komoly probléma.. Ha hetente találkoznátok, akkor nem érdekes a dolog. Nem nagy cucc, hogy arrébb tolja 1 nappal. Na de havonta találkoztok egy hétvégére.

Szerintem ez gáz! Az egyéb programjait oldja meg a másik 3 hétvégén.

Na meg azért, hogy elmenjen bulizni a haverjával?!

Ha családi valami van, vagy kórházba kell mennie, vagy bármi egyéb fontosabb, akkor oké, megértem, de azért egy buli meg a haver ne legyen már fontosabb..


Én megmondanám neki a véleményem.

2013. ápr. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Attól függ, hogy ez milyen buli, ha halaszthatatlan alkalom egy olyan barátjának aki fontos számára, azt én elfogadnám és megérteném, egyéb esetben nem.
2013. ápr. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elfelejtetted leírni, hogy azokkal a barátaival mennyit találkozik? Esetleg van valamilyen alkalom (szülinap, épp ott fellépő kedvenc zenekar...)?
2013. ápr. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Távkapcsolatban élünk mi is. Ritkán találkozunk.

Van, hogy vizsga stb miatt el-el kell halasztani a találkozót.

De akkor mindketten nagyon dühösek vagyunk.

Olyan meg nincs, hogy egy mezei buli miatt lenne hasonló. A találka kb az egyik legfontosabb dolog az életünkben, csak életbevágó dolog miatt csúszhat.


Szólj neki és örülj a maradék pár napnak :)

2013. jún. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!