Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretne tőlem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel rengeteget beszéltem már facebook-on, de egy hete pénteken beszéltem vele igazán személyesen.

Ott ölelgetett folyamatosan,stb és azt mondta hogy imád, de még kicsi vagyok hozzá korban, nagyon sajnálja, lehetnék 1 évvel idősebb és akkor nem lenne gond.


2013. okt. 12. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:

gyökér!!!

ha ilyen kérdést teszel fel minimum a korotokat ba--zd már oda!!!!!

2013. okt. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 vakondka ***** válasza:

Ha ezt mondta, akkor ezt is jelenti, hogy túl fiatal vagy hozzá...vagyis ahoz hogy szexeljetek.

Hány éves vagy?

2013. okt. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én 14 éves vagyok, a fiú pedig 17 éves. (Ha ez számít valamit akkor én hamarabb leszek 15, mint ő 18.)

Manapság már a 13-14 évesek rég nem szüzek így nem értem, hogy mi a baja, hiszen azt nem tudhatja, hogy én nem szeretném ilyen hamar elveszíteni.Egy kapcsolathoz pedig nem hiszem, hogy fiatal vagyok.:)

2013. okt. 12. 16:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Bizonyítsd be neki, hogy érettebb vagy, mint azt a korod mutatja. :) Bár ha sokat beszéltetek, akkor erre már rá kellett volna jönnie neki is...
2013. okt. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Rájött már!

Sokszor írta is nekem már, hogy annyira furcsa velem beszélgetnie és utána észbe kapnia, hogy nem egy vele egykorú lánnyal beszél, hanem egy 14 éves lánnyal.

Valami tippetek van, hogy hogyan tudnám bebizonyítani neki ezt?:)

2013. okt. 12. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!