Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ebben a helyzetben az én helyemben?

Figyelt kérdés

Helyzet:

Annyi a szitu, hogy albérletben lakok a párommal. Van befejezetlen hitelem, amit törlesztenem kell a banknak havonta és kb 2 év múlva fog lejárni. Havonta kb. a fizetésemnek majdnem a felét levonják a számláról (ez csak a hitel). + albérlet/rezsi költség

TUDOM, BAZI NAGY SZÍVÁS A HELYZETEM. Főleg, hogy jön a fűtés szezon a nyakunkra.


Lényeg:

A párom (22 L) már egyre jobban az idegeimre megy és már a közös céljaink sem passzolnak, a családját is rühellem eléggé. 2 szóban sem értünk egyet. 7 napból 4 veszekedéssel telik.


Az a baj, hogy így legalább együtt bírjuk fizetni a közös rezsit és díjakat és nem kell annyit nélkülöznöm. Egyedül sokkal szűkebbre kéne húznom az anyagi határokat a sok kiadásom miatt. Nem engedhetnék meg magamnak annyi dolgot mint most.


Már odáig fajult a dolog, hogy hozzáérni sincs kedvem, pedig kívánná velem a szexet. De egyszerűen nem szeretem és a kényes hisztijeit sem tudom elviselni. Mint egy pióca, rám van tapadva. 1x megpróbáltam vele szakítani de össze vissza sírta magát és sajnálatból visszafogadtam. Tudom ezt nem kellett volna. DE akkor még nem volt anyagilag ilyen a helyzet.

Haza nem tudok menni mert ITT van munkahelyem és 50 km-re lakok otthontól.


Mi lenne a helyes megoldás? Nap mint nap ezen agyalok, hogy ha kidobom a lányt (magától nem menne el soha) akkor várna rám a csóróság.

Értelmes válaszokat legyetek szívesek.

Köszönöm!

27 F



2013. okt. 13. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Addig örülj mig nincs gyerek.


Egyébként a "csóróságot" választanám-mint ezt amiben élsz.


Ha gyerek lenne nem lenne kiszállásod.

2013. okt. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Olyat kérdezel amire tudod a választ. Ki erősítsen meg benne? Csernus doki erre mit válaszolna?

1-nek nagyon igaza van egy gyerekkel, vagy akár egy öngyilkossági kísérlettel kézben lehet téged tartani.


Mekkora az albérlet? Van két külön szoba? Bérlőtársat simán találhatsz.

Vagy nézz körül és csajozz be. Cseréld le. Neki sem lehet ez így egy nagy durranás még ha azt is hiszi.

2013. okt. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!