Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék ebben a helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Percinella kérdése:

Mit tehetnék ebben a helyzetben? (részletek lenn)

Figyelt kérdés
Tudom most mindenki szánalmasnak meg ribinek fog tartani de szerelmes vagyok egy fiúba akinek már barátnője van, mentségemre szolgáljon hogy 5 éve vannak együtt és abból 4 éve már nincsenek is jóban csak azért vannak együtt mert a csaj ott lakik nála . A fiú azt mondta hogy évekkel ezelőtt kinézett magának( mert az öccse osztálytársa voltam.) . Feljár hozzám ha tud és már megcsókolt többször is ölelget, mondta h velem akar lenni hogy senkit nem tűr meg maga mellett csak engem , hogy el tudná velem képzelni a jövőjét , de ott van mellette a csaj és nem történik semmi bár tudom h rég nem is csókolóztak meg semmi de rossz érzés így lenni :S Azt kérte várjak rá amit megteszek hiszen mit veszíthetek :S soha nem voltam egy olyan kifejezetten "jó nő". Szeretném ha segítenétek , ti mit tennétek a helyemben mit gondoltok van esély erre a kapcsolatra , és hogy mi a véleményetek a kialakult helyzetről.?
2013. szept. 26. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
tabuuuu
2013. szept. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt egyszer már kiírtad.
2013. szept. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Még hogy nem csókolóznak. Még dugnak is hidd el (amennyiben nem veled kefélget) :)
2013. szept. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Más pasija TABU!
2013. szept. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az a véleményem hogy a pasi már 4 éve szakíthatott volna a barátnőjével, ha nem kell neki!!! Te mindent beveszel??

Egyébként meg miért nem szakított vele, mielőtt veled elkezdett kavarni??? Csak mert ő is egy s..ggfej srác! Gondolkozz már el!

2013. szept. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Turismo ***** válasza:
Ez csak azért mondja, hogy téged is fűzzön... Hidd el, hogy nem csak csókolóznak! :) Az ilyen fiú úgy sem mond igazat hülye lesz.. Ha tényleg ennyire szeretne Téged, akkor már rég ott hagyta volna a másik csajt. :/ Tudom rossz érzés, de ez van.
2013. szept. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"mondta h velem akar lenni hogy senkit nem tűr meg maga mellett csak engem"-ennél a mondatnál már bukik a mutatvány,mivel ott a barátnője.

Veled nagyon jól jár a srác,mert te egyedülálló vagy,mégis vársz rá,és hűséges vagy,mintha kapcsolatban lennétek.Minek szakítson?Neki így bőven jó.

2013. szept. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha a barátnőjét megcsalja téged is meg fog. Ha erre vágysz csináld nyugodtan.


Majd szépen mindent visszakapsz az élettől, amit te okoztál annak a lánynak aki épp lehet, hogy vacsorával várta miközben ti jól elvoltatok.


Ő nem tud semmit. De te igen. Ebben a helyzetben te vagy a legrosszabb viselkedésben, lelkületben, gondolkodásban. Mindenhogy.


Úgy viselkedj másokkal, ahogy te szeretnéd hogy viselkedjen veled.

2018. nov. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!