Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben? Szakítsak vagy ne?

Figyelt kérdés

Régebben a barátnőm akart velem szakaítani olyan dolgok miatt amikkel engem vádolt meg, de ezekből semmi nem volt igaz, és mindíg sikerült rávennem hogy maradjunk eggyütt.

Most viszont hogy eltelt egy kis idő, kiderült róla és a családjáról néhány dolog, amik nem igazán tetszenek nekem, és úgy gondolom jobb ha nem tartozik bele az ember egy ilyen családba. Ráadásul az utóbbi időben több fiú is legyeskedik körülötte, s álandóan róluk beszél, áradozik.


A lényeg az, hogy véget akarok vetni ennek a kapcsolatnak, csakhogy mivel régebben én kértem meg hogy maradjunk együtt, most nem mondhatom neki azt hogy legyen vége, mert akkor saját magamat hazudtolnám meg, csinálnék seg get a számból.


Mit javasoltok?


A lány 17 éves, én 19.


2013. szept. 17. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
szerelmes vagy belé vagy nem? mivel nem, ezért szakíts.
2013. szept. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Régen láttad értemét a kapcsolatnak, ma már nem.

Miért csinálnál segget a szádból?

Szakíts.

2013. szept. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mivan a csalàdjàval?
2013. szept. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az a "régen" kb 1-2 hónapja volt.

A családjából nem egy főnek a törvénnyel gyűlt meg a baja, és rajta is látszik hogy "rokonok".

2013. szept. 17. 13:35
 5/7 A kérdező kommentje:
és nem vagyok belé szerelmes
2013. szept. 17. 13:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindenki tévedhet, az érzelmek is változhatnak. Attól nem leszel megbízhatatlan, hogy régebben és fontos információkkal ezelőtt máshogy láttad a dolgokat. Attól viszont lehetsz, hogy kitartasz egy tévedés mellett, csak azért is.
2013. szept. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nézd, a szakítás egy olyan műfaj, ahol szar és kevésbé szar kimenetel van. Neked ez most egy kínosabb fajta, de ha nem akarsz vele lenni, akkor csak pazarolod mindkettőtök idejét.
2013. szept. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!