Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon megtetszett egy fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megtetszett egy fiú, ismerjem meg?

Figyelt kérdés
A sulinkba jár én most 9.-es vagyok, ő meg 11.-es. Tipikus menő srác, mindenki ismeri szinte a suliban, mindenki bírja... Nem mondom hogy én egy béna, "senki" vagyok, de annyira nem vagyok menő mint ő. Nagyon megszeretnék vele ismerkedni csak félek, hogy nem kedvel majd. Vannak közös barátaink, akik betudnának mutatni engem, csak szerintem,hogy úgy sem lenne esélyem..viszont nagyon tetszik. Szerintetek maradjak továbbra is a "távolról csodáló", vagy ismerkedjek vele össze? (attól is félek hogy ha megismerem akkor mégjobban megszeretem, és akkor mégrosszabb lesz, hogy ő ezt nem viszonozza)
2013. okt. 13. 16:56
 1/10 anonim ***** válasza:

"Tipikus menő srác"

Idáig olvastam el.

Sehogy!Keress más fiút!

2013. okt. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha olyan menő akkor csak arra kellesz neki hogy szájba dugjon:/
2013. okt. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Attól, hogy menő még lehet egy hlyegyerek.
2013. okt. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ő pont hogy más...nem az a páva gyerekesen menő, hanem menő mert mindenkivel jófej kedves...
2013. okt. 13. 16:59
 5/10 anonim ***** válasza:
Feltétlenül maradj távolról csodáló, ne kérj barátnői segitséget, hanem bízd a sorsra, mert ha úgy van, és olyan az egyéniséged, akkor önmagától fog kiszúrni a srác:)
2013. okt. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen tudjuk a mesét.

Mindig más...Aztán kiderül,hogy nem.

2013. okt. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát jó :(
2013. okt. 13. 17:04
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem azért ennyire ne hallgass másokra. Adj a véleményükre, de ezért ne add fel.. Arra gondoltál már, hogy ráírj beszélgetni egy picit?
2013. okt. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csaj írjon rá a pasira? Elég megalázó.
2013. okt. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát az. én nem fogok ráírni..:(
2013. okt. 15. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!