Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felejtsem el az egészet, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtsem el az egészet, vagy lehet még remény?

Figyelt kérdés
Csókolóztam egy barátommal,akivel régen majdnem összejöttünk.Rosszban voltunk sokáig (miattam)és csak most kezdtünk megint jóba lenni.Most viszont van barátnője.Jelenthetett neki valamit is? Én úgy éreztem,hogy talán igen,de nem értem a pasi agyat,szóval nem tudom :(
2013. szept. 4. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Gratulálok. Nem esik le: van barátnője! Ergo: hagyd!
2013. szept. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem egyenlőre a barátságotokat tegyétek rendbe.lehet,hogy te is találsz valakit magadnak nemsoká,és nem foglalkozol vele "úgy".valószínűleg,az zavar téged,hogy "majdnem összejöttetek".próbáljatok csak barátok maradni.
2013. szept. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!