Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van ennek jövôje, vagy felejts...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennek jövôje, vagy felejtsem el és lépjek túl rajta? (többi lent)

Figyelt kérdés
Egy jó ideje kavarok egy fiúval. Külföldön dolgozott, ritkán járt haza és úgy beszéltük meg, h nem kössük le egymást, mert semmi értelme belemenni egy távkapcsolatba. Azt még hozzá kell tenni, hogy nem gyakran kerestük egymást mikor nem volt itthon. Most viszont haza jött, végleg. Véletlenül össze futottunk a hétvégén, oda jött aztán egész este eggyütt voltunk. Olyan volt mint egy szerelmes kis kamasz, állandóan ölelgetett, puszilgatott, ott volt mellettem, csak azt fújta el fele hogy mennyire hiányoztam neki, meg hogy alig várta, hogy magához öleljen,stb. Azt hittem végre minden helyre rázódik. Másnap hivott, aztán én hivtam. És el tünt, se egy üzenet se egy hivás, semmi. Van egy olyan érzésem, hogy annak ellenére hogy velem volt, ha akkor nem futunk össze õ nem keres fel egy hamar. Nemtudom, hogy âlljak hozzá. Adjatok kérlek tanácsot.
2013. szept. 26. 15:32
 1/6 Turismo ***** válasza:
Nem tudom, hogy mennyire tudsz róla dolgokat, próbáld meg felkeresni és megbeszélni vele ezt a dolgot. Ha nem sikerül elérned szerintem akkor tégy le róla. Amúgy is sosem lehet tudni, hogy külföldön is kivel mi volt neki.. Nem akarok negatív lenni, csak ugye minden lehetőséget fel kell térképezni.
2013. szept. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jól ismerem. Kb 300 méterre él tõlem.
2013. szept. 26. 18:25
 3/6 Turismo ***** válasza:
Akkor meg mindenképp keresd meg és beszéld meg ténylegesen ezt a dolgot, mert az senkinek sem jó, ha egymás agyát húzzátok! :)
2013. szept. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kár volt beszélni vele. Csak az derült ki, h tesz rám magasról. Jobb lettvolna ezt inkább nem is tudni.
2013. szept. 29. 08:52
 5/6 Turismo ***** válasza:
Szerintem meg jobb, mert így egy kicsivel könnyebb lesz lezárni a dolgot. A bizonytalanságot a legrosszabb elfogadni, mert nem tudod, hogy mi a vége. Így meg tudod! :) Sok sikert hozzá és fel a fejjel! ;) Lesz majd úgy is egy másik barátod! ;)
2013. szept. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Remélem minnél hamarabb kiheverem ezt az egészet, mert ùgy érzem mintha meg taposták volna az önbecsülésem.
2013. szept. 29. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!