Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tönkre megy az egész haveritár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkre megy az egész haveritársaságom egy csaj miatt. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Lehet rossz helyre írtam..bocsi.

Meg kicsit hosszú és bonyorúlt a dolog.Ezért is bocs.

Szóval.. egy kis faluba nőttem fel (max.200an lakunk itt) a két szomszédommal akik egy idősek velem és Ők is fiúk.(hívjuk most Őket Petinek és Zolinak)

Petinek több, mint egy éve van egy barátnője (hívjuk Beának) aki hát...elég közvetlen, barátságos és g eci szép csaj.Zoli kb. az első találkozásuk után mondogatta, hogy mennyire tetszik neki (persze,Petinek nem mondta). Ha találkoztunk Velük szinte le se tudta venni róla a szemét.Az elmúlt egy évben totál belebetegedett..azt mondja miatta kezdett el drogzni és szinte minden héten 3-4x iszik.Mindig azzal jön, hogy Bea is szereti de ez szemmel láthatóan nem így van. Egy időben mindent megtett, hogy megszerezze de nem jött össze neki.Peti is tudja, hogy Zolinak tetszik a barátnője de azt nem tudja, hogy ezért változott meg ennyire.

A legnagyobb baj az, hogy mostanában én is elég sokat gondolok Beára.Tudom, hogy jól megvannak Petivel de amikor rám néz vagy mosolyog..az leírhatatan érzés.Tegnap este volt egy kissebb buli az egyik srácnál ahol Ők is ott voltak.Hatalmas balhé volt, mert az egyik gyerek durván rányomoult Beára Peti megbegurult, hogy miért mindenkinek az Ő csaja kell meg, hogy elege van neki nem kellennek haverok.

Ma már nekem se köszönt amikor találkoztunk a kisúton.

Elhiszem, hogy zavarja de azért az összes haverját nem dobhatja el.Együtt nőttünk fel mégis Bea a minden neki.Nem akarom Őt bántani, mert tényleg nem tett semmi rosszatt de miatta vesztem el az egyik legjobb barátomat a másik pedig lassan alkoholista,drogfüggő idegroncs lesz.


2013. okt. 13. 20:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
pszichológus
2013. okt. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Hol a faxban laksz Te? South Parkban? :D
2013. okt. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Ott "-.-

Normàlis választ kérek ha lehet.

2013. okt. 13. 20:22
 4/20 anonim ***** válasza:
Teljesen megértem Petit, főleg, hogy én is Peti vagyok:D
2013. okt. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
"Beáról" le kéne szálnotok és mind a kettőtöknek keresni kéne 1-1 csajt, mert túl kanosak vagytok!
2013. okt. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Mit lehet erre normálisan válaszolni? Nem vagytok normálisak,hogy mindannyian egy foglalt csaj után epekedtek és ezért megy tönkre az életetek,ha meg a pasija jogosan kiakad ezen akkor még őt hibáztatjátok meg a csajt aki valószínűleg úgyszintén nem tehet semmiről -_-
2013. okt. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem a lány miatt megy szét a társaság, hanem miattatok fiúk miatt.

Ahogy leírtad a lány "Petivel" van, jól meg vannak, nem pasizik. Ti többi fiú akartok bekavarni. Annyi lány van még. Keressetek közöttük. Tök igaza van "Petinek", hogy kiakadt rátok!

2013. okt. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Én nem másztam rá! Tetszik, jó csaj de tennék ilyet.. Nem is hibáztatom, mert mint írtam nem az Ő hibája.Egyszerűen csak olyan életett akarok amilyen az előtt volt, hogy összejöttek.
2013. okt. 13. 20:29
 9/20 anonim ***** válasza:

És most miért is a csaj a hibás?? Fegyvert fogott a haverod fejéhez h kezdjen el drogozni??? V a tiedhez h álljon fel rá?? Ti vagytok a hibásak, mert még barátnak is utolsók vagytok. Egy igazi barát nem epekedik a barátja nője után.

"Együtt nőttünk fel mégis Bea a minden neki." Gondolom te sem voltál még igazán szerelmes. Nah meg aztán sokat nem veszít azzal h eldob olyan "barátokat" akik a kedvesére verik a nyálukat.

2013. okt. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Sok lány van még rajta kívül...ez igaz. De ettől meg Zoli szere,ti a másik srác is (akinél a buli volt).

Egyébként ha ilyen szemszögből nézzük Peti számára is sok csaj van még "Beán" kivül.18 éve spanok vagyunk és nem tartom fairnak, hogy egy csaj miatt levegőnek néz és hagyja, hogy tönkre tegye az életétt a legjobb haverja.

2013. okt. 13. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!