Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tönkre megy az egész haveritár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkre megy az egész haveritársaságom egy csaj miatt. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Lehet rossz helyre írtam..bocsi.

Meg kicsit hosszú és bonyorúlt a dolog.Ezért is bocs.

Szóval.. egy kis faluba nőttem fel (max.200an lakunk itt) a két szomszédommal akik egy idősek velem és Ők is fiúk.(hívjuk most Őket Petinek és Zolinak)

Petinek több, mint egy éve van egy barátnője (hívjuk Beának) aki hát...elég közvetlen, barátságos és g eci szép csaj.Zoli kb. az első találkozásuk után mondogatta, hogy mennyire tetszik neki (persze,Petinek nem mondta). Ha találkoztunk Velük szinte le se tudta venni róla a szemét.Az elmúlt egy évben totál belebetegedett..azt mondja miatta kezdett el drogzni és szinte minden héten 3-4x iszik.Mindig azzal jön, hogy Bea is szereti de ez szemmel láthatóan nem így van. Egy időben mindent megtett, hogy megszerezze de nem jött össze neki.Peti is tudja, hogy Zolinak tetszik a barátnője de azt nem tudja, hogy ezért változott meg ennyire.

A legnagyobb baj az, hogy mostanában én is elég sokat gondolok Beára.Tudom, hogy jól megvannak Petivel de amikor rám néz vagy mosolyog..az leírhatatan érzés.Tegnap este volt egy kissebb buli az egyik srácnál ahol Ők is ott voltak.Hatalmas balhé volt, mert az egyik gyerek durván rányomoult Beára Peti megbegurult, hogy miért mindenkinek az Ő csaja kell meg, hogy elege van neki nem kellennek haverok.

Ma már nekem se köszönt amikor találkoztunk a kisúton.

Elhiszem, hogy zavarja de azért az összes haverját nem dobhatja el.Együtt nőttünk fel mégis Bea a minden neki.Nem akarom Őt bántani, mert tényleg nem tett semmi rosszatt de miatta vesztem el az egyik legjobb barátomat a másik pedig lassan alkoholista,drogfüggő idegroncs lesz.


2013. okt. 13. 20:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Jah h most akkor dobjon el egy 1 éves jó kapcsolatot, egy nagy szerelemet csak azért mert nektek csorog a nőjére a nyálatok? És garantálod h a következő nőre nem fog?? Majd rájössz a dolgokra ha te is leszel egyszer szerelmes. Jah és egy IGAZI BARÁT nem várja el a barátjától h dobja a nőjét csak mert neki feláll rá.
2013. okt. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Te se vagy valami nagy barát...
2013. okt. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Jó persze mi is hibásak vagyunk.De azt ne gondoljátok, hogy pl. én vagy "Zoli" élvezzük ezt és nem próbáltunk tenni ellenne.Hiába próbáljuk elkerülni a csajt, ha "Petinél" alszik reggel velünk egy busszal jönnek..általában sűlve-főve együtt vannak.. és nagyon közvetlen (amiről azért csak Ő tehet.)

Most gondoljatok bele.. ha 20ből 15haverjának "fel áll rá" akkor csak nem egyedül a mi hibánk.

2013. okt. 13. 20:40
 14/20 anonim ***** válasza:
Értem. Szóval akkor már az is baj h nem küld el titeket az anyátokba? Ha egy nő kedves, közvetlen arra egyből csorogni kell? Gondolom ő úgy volt vele h jóban akar lenni a pasija haverjaival. Ha bunkó lenne akkor meg minden ringyónak elhordanád. Nőj már fel az isten ba...on meg. Attól h valaki kedves még nem kell ráállni. Főleg nem ha a barátod nője. Önző se..fej vagy
2013. okt. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam volna, hogy ennyire engem fogtok szar barátnak tartani :O

Ha az én exem megtetszett volna "Petinek" akkor én nem levegőnek néztem volna, hanem megpróbáltam volna megbeszélni.De ha ne adj Isten tovább fajult volna a dolog és a drogba, piába menekült volna akkor nem előtte csókolgatnám, ölelgettném, hogy még jobban fájjon neki.. na, ki is a pocsék barát?!

2013. okt. 13. 20:45
 16/20 anonim ***** válasza:

Szóval akkor amikor együtt vagytok akkor le sem kéne szarnia a kedvesét. Csak azért mert a haverotok egy lelkiszegény nyomorult idióta. Hagyjuk is inkább. Majd rájössz ha egyszer tényleg szerelmes leszel és elkezdik a haverjaid a nődre verni a nyálukat.

2 választása van.

1: vagy nyugodtan együtt van a kedvesével és azt csinál vele amit akar --> titeket hanyagol

2: veletek törődik, a ti igényeiteket nézi --> a barátnőjét hanyagolja el.

2013. okt. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Jóba akart lenni..hagyjuk már. Tudta nagyon jól, hogy Zoli mennyire odáig van érte megse próbálta kerülni vagy akármi.Nem pasizik az igaz de tuti, hogy fullra élvezi amit velünk csinál. Most is röhög a markába, hogy mindenki a képére hokizik.. közbe pedig "Petivel" bassszatja magát. Na ennyit erről meg a nagy "jóba akart lenni velünk" dologról.
2013. okt. 13. 20:51
 18/20 anonim ***** válasza:
Mekkora egy önző se..fej vagy. Féltékeny vagy h a haverodnak van nője és nem is akármilyen. Hallod!!!! Én még ölelkezek is a párom haverjaival és NÉGY év alatt egy sem mászott rám meg nem lett miattam drogos. Vagy most a csaj ne menjen a pasijával mert h az egyik bele van buzulva, meg ha meglátja az utcán akkor forduljon haza és hagyja ott a kedvesét. Szállj már le arról a csajról. Inkább keress magadnak is egy nőt.
2013. okt. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szedjetek össze egy csajt b*szki...Betegek vagytok és gondolom szüzek.
2013. okt. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Kérdező nem tűnik föl,hogy mindenki nagyjából egy véleményen van? Ami az,hogy Te és a haverjaid mind kretének vagytok. De hajtogasd csak a saját hülyeségeid,meg védd a nemlétező igazad. Véleményt akartál,megkaptad.
2013. okt. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!