Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bunkó nőket merrefelé érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkó nőket merrefelé érdemes keresni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet h én egy igazi szemétláda, bunkó, tapló, csávó vagyok és hozzám hasonló csajt keresek, mert a kis rendes csajok mind kikészülnek mellettem hosszabb távon :D
2013. okt. 14. 00:11
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Én még sose készültem ki eddig senkitől :P

1x majdnem de végül ott se vesztettem :D

2013. okt. 14. 01:24
 12/20 anonim ***** válasza:
Elmesélnél pár helyzetet? Van aki nem bunkó, csak őszinte, van aki úgy köcsög, hogy közben el lehet tőle olvadni és van aki tényleg érzelmi tirpák és vérig tudja sérteni az embert.
2013. okt. 14. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Én csak szimplán beszólok mindenért, de nem bántóan hanem viccből, dehát sokan mégis besértődnek mert komolyan veszik :S Meg mindennel szivatom a másikat és úgy szeretem ha a másik is ilyen és ő sem kimél :D És ez nem is csak a látszat mert egyébként sem szeretem ha nagyon szeretgetnek és havonta max 1 napot lehet lelkizni velem a többin nem vagyok rá vevő.


Emelett elég figyelmes vagyok szóval mindig észreveszem h mit szeretne a másik vagy minek örülne és olyan ajándékokat veszek neki meg mindig meglepem vmivel :)

Csak én ezt szeretem fordítva is kapni, szóval a mindennapok többsége is legyen különleges :)

2013. okt. 14. 17:15
 14/20 anonim ***** válasza:
Itt.:D
2013. okt. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
szívatni másokat én is szeretek x) de eddig még senkivel sem kerültem olyan mély viszonyba, hogy ez az énem előjött volna. először én is csak egy kis rendes csaj vagyok. de mondjuk én leszbikus vagyok szóval meg se szólaltam. x)
2013. okt. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
tényleg mindenhol vannak, ma már a nők nagy része bunkó, főleg ha ronda vagy. Ha jól nézel ki, akkor viszont nehezebb dolgod van, mert maguk alá hugyoznak tőled, meg megy majd a hízelgés.
2015. febr. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Bárhol találhatsz. :D

N (na nem engem :D)

2015. febr. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Hülye kèrdès...
2016. júl. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Csak a szád nagy, valójában kismiska vagy egy vagány nő mellé. Megenne és kisz*rna téged semmi perc alatt. 20/N
2016. júl. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nézz körül egy gyár vagy egyéb munkahely olyan részlegén, ahol sok klimaxos banya van összezárva.Csak valami önvédelmi eszköz azért legyen nálad :D
2016. júl. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!