Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vegyem rá a páromat h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a páromat h becsüljön meg és ne nézze semminek amit csinálok?

Figyelt kérdés
állandóan azt kapom h én semmit nem csinálok egész nap, mert az a munka amit ő csinál.leirom egy napomat.jószágtenyésztéssel foglalkozunk de mellette férjem dolgozik.szóval fél7kor kelek elrendezem az állatokat kb fél9re fejezek.közbe 8körül fölkel a fiam, fölöltöztetem és jön ki velem.mikor fejeztem tusolok és megyünk boltba pékhez.9körül reggeli, fél10-10körül altatom a fiam kb délig alszik én addig ebédet főzök takaritok stb.délben ebéd utánna befejezem a takaritást és egy kis játék a fiammal meg ha el kell mennem valahova akkor ilyenkor megyünk.fél5kor ujra jószágok kb fél7kor fejezek, tusolás, vacsikészités még egy kis játék.8kor fürdetem kb fél9kor már alszik és én is hullaként esek az ágyba.szerintetek is igaza van?
2013. okt. 14. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát drágám... jókor kell észrevenni, hogy milyen párt választunk... Nyilván ő rendes, hivatásszerű, alkalmazotti munkára gondol, amit te nem végzel. De nem igaz, hogy ezt nem tudod megbeszélni vele?! Mi mást mondhatnánk, mint hogy vele beszéld meg?!
2013. okt. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
fuuu baz--meg...elolvastam és elfáradtam!
2013. okt. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mond meg neki h egy szabadnapján csinálja végig amit te és akkor talán rájön, hogy a te dolgod se, olyan egyszerű.
2013. okt. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nincs igaza!! Ellátod az állatokat, a háztartást, a gyerekeiteket...Ha egy irodában rohadnál pl., akkor ezeket ki csinálná meg? Felvennétek valakit? Az aktatologatás semmivel sem lenne megbecsülendőbb, mint amit te csinálsz, az igen is tisztességes munka (gondolom nem két szem tyúkotok van).

Ha emellett még egy kis veteményesetek is van, akkor szerintem nagyon klassz kis életetek lehet, inkább becsülnie kellene téged.

2013. okt. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*Gyereketeket :) De végül is mindegy.
2013. okt. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindenkinek jólesik h nem csak én látom igy.próbáltam már nem egyszer leülni vele megmagyarázni neki, beszélgetés végére többnyire belátta h igazam van, de pár nap és ugyan ott vagyunk...
2013. okt. 14. 11:38
 7/8 A kérdező kommentje:
különben azelőtt nem volt ilyen, mióta ezen a munkahelyen dolgozik azóta, 16órát dolgozik és nagyon fáradt, én ezt megértem csak azt nem h mért kell igy viselkedni.
2013. okt. 14. 11:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy vegyen ki egy szabadnapot, és csinálja utánad a dolgokat!
2013. okt. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!