Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők, miért fontos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, miért fontos, hogy a férfi jobban keressen?

Figyelt kérdés
Nagyon sok nőtől hallom, hogy nem számít, mennyit keres a pasi, csak az a lényeg, hogy többet keressen, mint a nő. De ezt nem egészen értem. Engem pasiként egyáltalán nem zavarna, ha a nő jobban keresne! Azokhoz a nőkhöz szól első sorban a kérdésem, akiket zavar. Mi az oka? Miért fontos, hogy jobban keressen a pasi?
2013. ápr. 28. 17:18
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
85%
Ha elmegy szülni a nő,akkor is meg kell élni valamiből....3 embernek.
2013. ápr. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
9%
Hát engem sem zavarna mivel egy kasszán lennénk... de tudod úgy van h a nő moss takarít főz... a pasi a család fent tartó... és ezért gondolják h többet keressen a pasi ő tartsa el a nőt/családot attól eltekintve h a nő is keres pénzt :)
2013. ápr. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
74%
Ez kevés férfinak nem sértené az önérzetét, nem akarnék ebből problémát.
2013. ápr. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:
ma 17:19 Miért fontos, hogy mindig a nő maradjon ott? Személy szerint én pasiként szeretnék majd a gyerekkel ugyanannyi időt tölteni, mint az anyja, már a kezdeti időszakban is. Az OK, hogy vannak olyan dolgok, amiket legjobb, ha az anya ad meg (anyatej pl). De erre is vannak teljesen természetes megoldások, hiszen az anyatejet le lehet fejni, lehet venni, stb. Tehát simán belefér, ha 3 napos részmunkaidős állást vállal mindkét fél (2 hétköznap 1 hétvége mondjuk.) Számoljunk úgy, hogy az egyik félnek 1500 forintos, a másiknak 1000 forintos az órabére, 8 órát dolgoznak, tehát a havi jövedelmük 240.000 forint. Ez még egy átlag alatti bevétel, de ha ügyesen gazdálkodnak a pénzzel, akkor ebből meg lehet élni. Mivel én heti 3 nap munkával egyedül meg fogok keresni ennyit, ezért meg végképp nem jelentene gondot fenntartani a családot, amíg pici a gyerkőc.
2013. ápr. 28. 17:25
 5/48 A kérdező kommentje:
ma 17:20 ez csak a kisebbrendűségi komplexusban szenvedők önérzetét sérti, legalábbis a pasik közül. Ha én nő lennék, ilyen pasira eleve nem alapoznék családot.
2013. ápr. 28. 17:27
 6/48 anonim ***** válasza:
30%
Mert a nők szeretnek több pénzt elkölteni, mint amennyiért megdolgoztak.
2013. ápr. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
ma 17:19 ezt nem értem... El tudom fogadni, ha a nő esetleg kevesebbet keres, de élvezi, amit csinál! Viszont az olyan hozzáállású nőre nem tudok felnézni, aki szerint a pasinak kell a nőt eltartani. Mindene meg van egy nőnek ugyan úgy a pénzkeresethez, mint egy férfinak. Én imádok főzni, szívesen is főzök a páromra, mosni, takarítani is szoktam, el tudom látni magam, hiába nincs sok időm mert dolgozom.
2013. ápr. 28. 17:29
 8/48 A kérdező kommentje:
ma 17:29 ezt kifejtenéd? Nem volt még dolgom ilyen nővel.
2013. ápr. 28. 17:29
 9/48 anonim ***** válasza:
87%

Sajnos részmunkaidős állások nincsenek. Amúgy a kisbaba 3 óránként szopik (éjszaka is). Tudományosan kimutatták, hogy a világon a szoptató nők alszanak a legkevesebbet. Szoptatás mellett nem lehet munkát végezni...

Ok, fejés, de mi van akkor, ha munkaidőben jön a szoptatás? Akkor ott le kéne fejni, különben szétdurran a cici, csomók, gyulladások alakulnak ki - és a fejés nem olyan hatékony, mint amikor a baba szívja ki. Szóval ez a fejjünk, hogy apuka szoptathasson, ez elég butaság...

Tejet venni, mikor anyukának van saját? Nem is tudom, hogy van-e erre egyáltalán lehetőség, mivel ma már nagyon kevesen adnak le tejet, és sokkal inkább tápszerezés van, mint mástól venni anyatejet.

De nem ez a lényeg, hanem az, hogy a szoptatás nem csak a babáról szól, hanem az anyáról is: vagyis neki is extra megterhelés, azt a tejet elő kell állítani, ha nem ürül ki, az szövődményekkel jár, és ha nem szoptat, akkor elapad a teje.


Tehát ezek igenis szempontok.


Amúgy a kérdésre is válaszolva: a férfiak többségének igenis sérti az önérzetét, ha a nő többet keres. Lehet, hogy te kivétel vagy, de a többségét sérti.

2013. ápr. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
Nálam egyáltalán nem fontos, hogy a férfi többet keressen, (sőt, azok közé tartozom, akit egyáltalán nem érdekel kinek mennyi pénze van), azonban jobb. Én még csak 19/L vagyok, de már most arra vágyom, h 23-25 évesen pl. már gyerekem legyen. Tegyük fel, hogy ennyi idősen férjhez is megyek, 23-24 évesen fogok kijönni az egyetemről, ha 25 évesen gyereket akarok, még nem lesz nagy keresetem, hogy abból eltartsuk a babánkat. Ha tudnék, a kisgyerekem 1,5-2 éves kora után visszamennék dolgozni, de abban a 1-2 évben ha a férjem kevesebbet keres mint én a kb 1 éve tartó munkámmal, elég nehéz lenne eltartanunk magunkat. Mondjuk 4-5 év után újabb baba, kezdődik a kör elölről. Emiatt adódhatna belőle probléma, de gondnak semmiképp sem nevezném.
2013. ápr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!